Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
28.01.2020
Regionálnítelevize.cz skončí v pozemním vysílání, provozovatele trápí nejistota okolo místních multiplexů
Tematické televizi zaměřenou na regiony České republiky usnadnilo rozhodování přelaďování Regionální sítě 7. Multiplex navíc čeká s velkou pravděpodob... číst celé
24.01.2020
Změna Ceníku služeb Skylink pro Českou republiku
Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o změně Ceníku služeb pro Českou republiku s účinností od 1. 3... číst celé
23.01.2020
Skylink: Zvýšení zabezpečení kódování Irdeto
Nelegálním příjmem svých programů se musí zabývat většina satelitních operátorů. Provozovatel satelitní televize Skylink společnost M7 Group nedávno z... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Reklamace
Reklamace zboží z e-shopu Videotech.cz

Reklamační formuláře

Reklamační formulář v PDF (k tisku) si můžete stáhnout kliknutím na teto text (PDF). Reklamační formulář v DOC (editovatelný) si můžete stáhnout kliknutím na tento text (DOC).

Autorizovaná servisní střediska

Autorizované servisy přinášejí vyšší komfort, flexibilitu a rychlost při řešení reklamací. Proto doporučujeme využívat těchto servisů přímo. Servisní partneři jsou osvědčenými subjekty, na které se spoléháme. Odpadá tak prodleva v logistice mezi námi a servisem, kam zboží zasíláme taktéž.

Pokud má produkt autorizovaný servis, je rychlejší a snazší reklamovat výrobek přímo tam. V opačném případě zašlete, nebo přineste výrobek na naše reklamačním oddělení.

Postup pro reklamaci

Doporučený postup pro případ, že u nás zakoupený výrobek nepracuje korektně nebo vykazuje vady, o kterých se domníváte, že nejsou běžnými vlastnostmi.

  • Připravte si doklad o koupi v našem e-shopu, např. pokladní daňový doklad, faktura, vyplněný záruční list a jiné. (Doporučujeme nezasílat originální doklad, ale jeho kopii).
  • Zkontrolujte, zda výrobek, který chcete reklamovat, nemá u sebe přiložený originální záruční list výrobce či dodavatele, který Vám umožňuje uplatnit reklamaci přímo v místě poskytování servisních služeb uvedených na záručním listě. Seznam výrobců, u kterých lze přímo zboží reklamovat Aligator, Emgeton, LG, Mascom, Samsung, Sencor, Technisat.
  • Jestliže produkt nemá originální záruční list nebo si z jakéhokoliv důvodu přejete uplatnit reklamaci přímo u nás, můžete tak učinit v pracovní době osobně v místě naší provozovny nebo doručením jakýmkoliv poskytovatelem přepravních služeb na adresu naší provozovny. Potřebné kontaktní údaje naleznete zde. Zboží však nikdy nezasílejte na dobírku, takové zásilky nepřejímáme!
  • V případě uplatnění reklamace doručením výrobku na naší provozovnu k tomu přiložte kopii dokladu o koupi případně záruční list a pro urychlení přijetí reklamace průvodní reklamační list (ke stažení výše). Kompletní zboží, pokud možno i s původním obalem důkladně zabalte, tak, abyste jej co nejvíce ochránili před poškozením přepravou. Doporučujeme jej také pojistit proti případné ztrátě. Balík prosím jasně označte nápisem Reklamace.
  • Informaci o přijetí výrobku do reklamačního řízení od nás obdržíte e-mailem společně s číslem reklamace, které Vám bude přiděleno. Přesný termín vyřízení reklamace Vám však nejsme schopni sdělit, nejzazší lhůta činí zákonných 30 dnů počínaje následujícím dnem po dni přijetí reklamace.
  • Protokol o vyřízení reklamace obdržíte při doručení výrobku zpět, tento doklad si pečlivě uschovejte pro případ další reklamace nebo manipulace se zbožím (v případě výměny produktu tento protokol slouží jako doklad o koupi).

V případě dotazů na reklamaci volejte +420 224 318 342, pište na reklamace@videotech.cz.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz