ZDARMA DOPRAVA NA NEJŠIRŠÍ SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ.

Zapůjčení náhradního přijímače (SAT a DVB-T) po dobu reklamace

Zapůjčení náhradního digitálního přijímače (SAT a DVB-T) po dobu reklamace
Obrázek
Vaše cena s DPH100 Kč
Vaše cena bez DPH83 Kč
Dostupnost:
K dispozici na prodejně > 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze 6
zítra
Přepravní společností:
pondělí 18.11.
Kódzapujceni-reklamace
Záruka2 roky
Popis

Zapůjčení náhradního přijímače (SAT a DVB-T) po dobu reklamace

Vzhledem k aktuální situaci na trhu zavádíme pro naše zákazníky novou službu zapůjčení náhradního digitálního přijímače (SAT a DVB-T) po dobu reklamace.

Vysvětlení služby: protože čas drahých kvalitních přístrojů, které fungovali několik let bez problémů, je dávno pryč a na trhu se prodávají především levné přístroje vyrobené ""na východě"", počet reklamací a servisních oprav se tak zvyšuje, což přináší problémy především majitelům těchto přístrojů. Často je takový přístroj jediným způsobem pro příjem televizního vysílání a v případě poruchy a následné reklamace/opravy přístroje nemá zákazník jinou možnost, jak sledovat TV.

Proto Vám nabízíme možnost zapůjčit si od nás po dobu reklamace/opravy jednoduchý náhradní přijímač, abyste Vy nebo Vaši blízcí nepřišli o Vaše oblíbené telvizní pořady. Nejsme výrobci těchto zařízení a tak jejich kvalitu ani poruchovost nedokážeme nijak ovlivnit.

Upozornění: cena této služby 100 Kč platí pouze při nákupu přijímače v našem obchodu. V opačném případě účtujeme poplatek 200 Kč s DPH.


Pozn: protože Vám nabízíme zboží za nízké internetové ceny i na naší prodejně, nejsou tyto služby (obvyklé pro kamenné prodejny s vyššími cenami) zahrnuty v ceně zboží. Sami si tak můžete zvolit, jaké služby u nás využijete.

Adresa prodejny
Cetrifikovaný prodejce Technisat
 
Nabízíme 3325 produktůPoslední aktualizace 14.11.2019 v 14:05