ZDARMA DOPRAVA NA NEJŠIRŠÍ SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ.

TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC

TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC
TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC
TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC
TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC
Vaše cena s DPH2 040 Kč
Vaše cena bez DPH1 686 Kč
Dostupnost:
K odeslání do 24 hodin
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze 6
zítra
Přepravní společností:
pozítří
KódTFC-1000MSC
EAN710931504156
Záruka2 roky
PopisDiskuze

TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC

Gigabit převodník z 1000Base-T (RJ-45 Gigabit port) na optiku (1000Base-SX Multi-Mode SC), vhodný pro napojení Vaší metalické sítě na optickou síť s možnou vzdáleností přenosu po optické síti až do vzdálenosti 550m
Inteligentní řízení přenosu.

Standardy:  IEEE 1000Base-TX
                  1000Base-SX  (SC konektor)

Datová propustnost: 1000 Mbps
Indikace stavu LED: Power, Link/Activity, Full-Duplex, Speed
Podporované velikosti rámce: bez limitu (Standard Ethernet a Jumbo Frame)

Network Media:  1000Base-TX: Cat. 5, EIA/TIA-568 100-ohm UTP/STP, až 100 m
                          1000Base-SX: Multi-Mode fiber optic cable 50/125 µm až 550 m, 62.5/125 µm až 220 m

Vlnová délka: 850nm
Protokol:  CSMA/CD
Porty:  1 x 1000Base-T RJ-45
          1 x 1000Base-SX Multi-mode SC
Napájecí zdroj:  7.5VDC, 1.5A (7.2 watt max.)
Certifikace: CE

TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: