ZDARMA DOPRAVA NA NEJŠIRŠÍ SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ.

TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST

TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST
TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST
TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST
TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST
Vaše cena s DPH1 646 Kč
Vaše cena bez DPH1 360 Kč
Dostupnost:
K odeslání do 24 hodin
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze 6
zítra
Přepravní společností:
pozítří
KódTFC-110MST
EAN710931504101
Záruka2 roky
Popis

TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST

Převodník z 10/100Base-TX (RJ-45 port) na optiku (100Base-FX Multi-Mode ST), vhodný pro napojení Vaší metalické sítě na optickou síť s možnou vzdáleností přenosu po optické síti až do vzdálenosti 2 km.
Inteligentní řízení přenosu.

Standardy:  IEEE802.3 10Base-T
                  IEEE 802.3u 100Base-TX
                                       100Base-FX (ST konektor)

Datová propustnost: 100 Mbps
Indikace stavu LED: Power, Link/Activity, Full-Duplex, Speed
Podporované velikosti rámce: Standard Ethernet do 1522-Byte

Network Media:  100Base-TX: Cat. 5, EIA/TIA-568 100-ohm UTP/STP do 100m
                          100Base-FX: Multi-Mode fiber optic cable 50/125 nebo 62.5/125 do 2 Km

Vlnová délka: 1300nm
Protokol:  CSMA/CD
Porty:  1 x 10/100Base-TX RJ-45
          1 x 100Base-FX Multi-mode ST
Napájecí zdroj:  7.5VDC, 1.5A (7.2 watt max.)
Certifikace: CE

TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST