ZDARMA DOPRAVA NA NEJŠIRŠÍ SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ.

Testování SAT přijímačů individuálně dle požadavků

Testování SAT přijímačů individuálně dle požadavků zákazníka
Obrázek
Vaše cena s DPH100 Kč
Vaše cena bez DPH83 Kč
Dostupnost:
K dispozici na prodejně > 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze 6
zítra
Přepravní společností:
pozítří
Kódtestovani-prijimacu
Záruka2 roky
Popis

Testování SAT přijímačů individuálně dle požadavků

Vzhledem k aktuální situaci na trhu zavádíme pro naše zákazníky novou službu testování SAT přijímačů individuálně dle požadavků.

Vysvětlení pro laiky: pokud máte s Vaším satelitním (DVB-S) přijímačem nějaké problémy, prostě nefunguje jak by měl (nelze naladit programy, nefunkční univerzální čtečka karet, nelze nahrávat,...), můžete se na nás obrátit. Obvykle se jedná o špatné nastavení nebo zapojení přijímače, případně použití špatného firmwaru. Takové problémy můžeme odhalit na naší prodejně a přijímač buď rovnou opravíme nebo doporučíme vhodný postup.

Špatné chování přijímače způsobené hardwarovou chybou bohužel opravit nedokážeme. V těchto případech je nutné zaslat zboží do reklamace nebo autorizovaného servisu.

Upozornění: cena této služby činí 100 Kč/ 15 min platí pouze při nákupu satelitního přijímače v našem obchodu. V opačném případě účtujeme poplatek 200 Kč/ 15 min. Při expresním vyřízení na počkání účtujeme příplatek 100% z uvedené ceny.

 

Pozn: protože Vám nabízíme zboží za nízké internetové ceny i na naší prodejně, nejsou tyto služby (obvyklé pro kamenné prodejny s vyššími cenami) zahrnuty v ceně zboží. Sami si tak můžete zvolit, jaké služby u nás využijete.