ZDARMA DOPRAVA NA NEJŠIRŠÍ SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ.

Testování, refresh a reautorizace dekódovacích karet Skylink a CS Link

Testování, refresh a reautorizace dekódovacích karet Skylink a CS Link
Obrázek
Vaše cena s DPH0 Kč
Vaše cena bez DPH0 Kč
Dostupnost:
K dispozici na prodejně > 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze 6
ihned
Přepravní společností:
pondělí 21.10.
Kódtest-karet
Záruka2 roky
Popis

Testování, refresh a reautorizace dekódovacích karet Skylink a CS Link

Vzhledem k aktuální situaci na trhu zavádíme pro naše zákazníky novou službu testování dekódovacích karet Skylink (dříve označeny TT/Trade Tec) a CS Link (dříve označeny Gital), případný refresh/reautorizace těchto nefunkčních karet.

Vysvětlení pro laiky: ve většině případů, kdy Vám přestane fungovat dekódovací karta ve Vašem přijímači (=přestanou fungovat zakódované programy ČT, Nova, Prima, fungují pouze volné programy ČT24, TV Noe, Óčko), není dekódovací karta poškozena fyzicky, ale ""softwarově"". Proto je nutné poslat na takovou kartu ""nové příkazy"", případně aktualizovat firmware v satelitním přijímači. Službu aktualizace firmware nabízíme zde.

Upozornění: cena této služby 0 Kč platí pouze při nákupu dekódovací karty v našem obchodu. V opačném případě účtujeme poplatek 50 Kč s DPH. Při expresním vyřízení na počkání účtujeme příplatek 100% z uvedené ceny.

Pozn: protože Vám nabízíme zboží za nízké internetové ceny i na naší prodejně, nejsou tyto služby (obvyklé pro kamenné prodejny s vyššími cenami) zahrnuty v ceně zboží. Sami si tak můžete zvolit, jaké služby u nás využijete.