Test mobilů pro seniory

Mobilní telefon pro seniory

U nás pořídíte mimořádně kvalitní mobilní telefon pro seniory od českých i zahraničních výrobců. Mobilní telefony pro seniory jsou v současné době velmi žádané!

Doporučujeme zakoupit tyto dva nejprodávanější mobilní telefony pro seniory:

Mimořádně kvalitní mobily pro seniory

Všechny nabízené mobilní telefony pro seniory mají velký displej, snadno hmatatelná tlačítka a mnohé speciální funkce, uzpůsobené na míru právě mobilním telefonům pro seniory. Samozřejmostí je také možnost výběru široké škály barev u všech značek produkujících mobilní telefony pro seniory.

Aligator A340 mobilní telefon pro seniory

S hlasovým doprovodem kláves, větším displejem a

všemi důležitými funkcemi seniorských telefonů.

ALIGATOR A340 Senior je nástupcem populárního modelu A330 a rovněž nabízí jednoduché a pohodlné ovládání, které výrobce seniorských telefonů ALIGATOR na základě poznatků zákazníků neustále zdokonaluje. A340 používá novou platformu Infineon, díky které telefon podporuje nejen všechny potrřebné funkce, ale i mobilní bankovnictví a SIM toolkit. Nová technologie také umožnila snížit hmotnost telefonu při lepší výdrži baterie. A340 Senior v sobě kombinuje vysokou užitnou hodnotu při zachování velmi příznivé ceny.

K telefonu je za drobný poplatek možno dokoupit praktický na bíjecí stojánek.

Co je to SOS Locator?

SOS Locator je služba určená pro většinu telefonů ALIGATOR v aktuální nabídce. SOS Locator je soubor funkcí, které umožňují odeslání polohy telefonu po stisku SOS tlačítka pomocí běžné SMS zprávy. Příjemce zprávy si pak snadno prohlédne v mapě, kde se telefon nachází. 

Aligator A600 mobil pro seniory

Luxusní telefon nejen pro seniory. Tento model řady ALIGATOR Senior vyniká ergonomickou vyvážeností a extra tenkým tělem. Kombinuje praktičnost seniorských telefonů s moderními technologiemi a designovými trendy. Kromě neobvykle velkého a kontrastního displeje nabízí bohatou multimediální výbavu a extrémně dlouhou výdrž baterie. Vysoce výkonná svítilna je osazena hned třemi LED elementy. Všechny SOS funkce obvyklé u telefonů ALIGATOR jsou samozřejmě zachovány a ještě dále rozšířeny o možnost odeslání a zobrazení vlastní polohy v mapě - telefon podporuje službu SOS Locator.

Součástí příslušenství je i velmi žádaný nabíjecí stojánek, který umožňuje pohodlné nabíjení bez nutnosti připojování konektoru nabíječky.

Seniorský mobilní telefon Aligator A600 Senior dokazuje, že i telefon pro seniory může být nadmíru elegantní. Mobilní telefon Aligator A600 Senior z řady seniorských modelů vyniká ergonomickou vyvážeností a extra tenkým tělem. Aligator A600 Senior kombinuje praktičnost seniorských telefonů s moderními designovými trendy. Kromě neobvykle velkého displeje nabízí Aligator A600 Senior bohatou multimediální výbavu. Samozřejmostí jsou i SOS funkce. Součástí balení telefonu Aligator A600 Senior je i nabíjecí stojánek, který je seniory u mobilních telefonů velmi žádaný.