ZDARMA DOPRAVA NA NEJŠIRŠÍ SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ.

TechniSat TechniCorder ISIO S PremiumLine + Doprava zdarma

TechniSat TechniCorder ISIO S je HD satelitní přijímač (s vestavěným diskem) z exkluzivní řady TechniSat PremiumLine
zdarma
Obrázek (56810)
Vaše cena s DPH12 290 Kč
Vaše cena bez DPH10 157 Kč
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze 6
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódDBSTEH0110
EAN4019588167254
Záruka2 roky
Zákazníci k tomuto zboží kupují
PopisKe stažení
Přijímač nemá certifikovaný dekodér Irdeto, funkčnost univerzální čtečky negarantujeme, pro karty Skylink doporučujeme Skylink Ready přijímač nebo certifikovaný modul Irdeto do CI slotu.

TechniSat TechniCorder ISIO S je high-endový dvou-tunerový FULL HD satelitnípřijímač, který umožňuje příjem nejen SD, ale i HD kanálů a to jak vkompresi MPEG-2 tak i v kompresi MPEG-4/H.264. Přijímač je rovněžschopen zpracovávat signály v normě DVB-S2 a pracuje ve vysokémrozlišení 1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720p, 720x576p, 720x576i.

TechniSat DigiCorder ISIO S1

TechniSat TechniCorder ISIO S a jeho vlastnosti

TechniSat TechniCorder ISIO S má TechniSat DigiCorder ISIO S1

 • integrovaný dekódovací systém Conax se 2 čtečkami karet,
 • vestavěný pevný disk 1TB,
 • luxusní aluminiové dálkové ovládání s podstavcem,
 • perfektně provedený LED displej
 • rozměry přijímače odpovídající standardu HI-FI,
 • 2x CI/CI+ slot pro vložení dekódovacího modulu,
 • elektronický programový průvodce na 7 dní (EPG/SFI),
 • AutolInstall (instalační asistent),
 • technologie PIN-Code pro TechniRouter,
 • TechniFamily,
 • síťové připojení přes WLAN (pomocí USB-WLAN adaptéru),
 • favoritní seznamy,
 • teletextové titulky,
 • 5 000 míst k uložení programů,
 • 3x rozhraní USB 2.0,
 • rozhraní Ethernet 10/100 Mbit/s,
 • 1x konektor Scart,
 • HDM digitální výstup s podporou HDCP,
 • DiSEqC 1.0, 1.2, USALS, UNICABLE,
 • HE-AAC audio,
 • Dolby Digital AC3 digitální výstup,
 • komfortní menu na obrazovce (OSD) ve 14 jazycích.

Čím je TechniSat TechniCorder ISIO S jiný než TechniSat Digit ISIO S

TechniCorder ISIO S má základní vlastnosti shodné jako TechniSat Digit ISIO S. Jsou zde však některé podstatné rozdíly, které si následně popíšeme.

Opětmůžeme TechniSat TechniCorder ISIO S připojit k internetu a využívat jeji jako prohlížeč libovolných webových stránek, poslouchat internetovárádia apod. Přístroj se může připojit k portálu ISIO Live!, což jespeciální stránka TechniSatu, kde firma představuje novinky ze svéhoportfolia a další služby. Při připojení k internetu je možné využívat inovou technologii HbbTV, kterou už naplno provozuje několik německýchprogramů a v ČR ji na programu ČT 24 testuje Česká televize.

TechniSat TechniCorder ISIO S umožňuje záznam programů na vestavěný pevný disk,flash disk (externí pevný disk připojený přes USB 2.0) nebo na SD/MMCkartu. Můžeme jeden program (i kódovaný) nahrávat a zároveň druhýsledovat nebo ho také nahrávat. Za určitých podmínek je možné nahrávatdva programy současně.

Samozřejmostí je, že přijímač společnosti TechniSat splňuje energetické normy EU ohledně spotřeby přijímače v pohotovostním stavu, která je menší než 1W.

Příjem satelitního signálu a služby spojené s TechniSat TechniCorder ISIO S

Přijímač je vybaven dekodérem Conax a dvěma sloty pro CI/CI+ dekódovací moduly,do kterých můžeme vložit dekódovací modul pro příjem českých aslovenských programů ze satelitu. Aktuálně doporučujeme v přijímačích Technisat používat CAM Irdeto TechniSat TechniCrypt CI+ (Skylink Ready) dekódovací modul. Dva tyto moduly pracují současně bez jakýchkoliv problémů.

Pokudmáte dva moduly a osazeny oba tunery můžete nahrávat ze dvoutranspondérů nezávisle a hlavně záznam je v dekódovaném tvaru! Toto lzeoznačit jako za plnohodnotné využití tohoto přijímače. Jste tedynezávislí na změnách OP klíčů operátorem. To je největší výhoda oprotiklasickým dvoutunerovým přijímačům značek Topfiled, Humax apod. Zde vámsi stačí jen jedna karta a modul, ale nahrávky máte často v zakódovanémtvaru nebo částečně zakódovaném tvaru. V případě použití karet IrdetoSkylink nebo Irdeto CS Link máte na dekódování pouhých 26 hodin (tatohodnota nelze operátorem změnit), jinak o nahrávku přijdete.

Obrazi zvuk byl excelentní, tak jak bývá u TechniSatů dobrým zvykem.Přijímač umožňuje uložit do paměti maximálně 5000 televizních aradiových programů. Přijímač je multimediální na rozdíl od starších HDpřijímačů TechniSat. Přehrává "ts"soubory nahrané z Dreamboxu. Hravě si poradil i se spoustou dalšíchvideo formátů jako Xvid, DivX, avi, vob, mkv, mov, mp4 a wmv. Kdispozici je také funkce PIP (obraz v obraze). TechniSat TechniCorder ISIOS má i vestavěný OSD teletext s pamětí na 800 stran a pracuje i VBIteletext (využívající teletextový dekodér TV). České a slovenské znakyse zobrazují v pořádku, je funkční i diakritika na velkých písmenech.

TechniSat DigiCorder ISIO S1TechniSat DigiCorder ISIO S1

Českételetextové titulky jsou zobrazovány korektně, kontrola byla provedenana TXT titulcích na programech NGC a NGC Wild. Na přístroji lze přehráttaké mp3 audio soubory a fotografie ve formátu JPEG. Přijímač je schopense součastným firmwarem zpracovat AAC audio stopu (vyzkoušeno naprogramu TA3 na družici Amos).

TechniSat TechniCorder ISIO S disponuje také funkcí Timeshift (časový posuv). Vzáznamech můžeme vytvářet záložky pro snadnější pozdější vyhledávání. Kdispozici jsou také střihové funkce, tak jako tomu bylo u předešlé HDřady přijímačů TechniSat.

Vneposlední řadě je zapotřebí se zmínit o funkci ISIPRO, která jecharakteristická pro produkty firmy TechniSat. Jedná se o automatickouaktualizaci kanálů na družici Astra 1 prostřednictvím kanálu ISIPRO,tuto aktualizaci je možné spustit i manuálně nebo ji úplně deaktivovat.TechniSat TechniCorder ISIO S se díky připojení k síti stává skutečnýmmultimediálním centrem zábavy. Snadno se dostanete i na sdílené složkyve vašem PC, pak můžete přehrávat video soubory, mp3 audio soubory azobrazovat obrázky přímo na vaší televizi.

TechniSat TechniCorder ISIO S, internet a HbbTV

Přijímačdisponuje funkcí HbbTV - Hybrid broadcast broadband TV. To je nováevropská iniciativa zaměřená na společné využití vysílání aširokopásmového připojení k internetu.

Přijímačmůžete použít také jako prohlížeč libovolných internetových stran. Sezobrazováním českých znaků nebyl žádný problém, k dispozici je virtuálníklávesnice včetně české znakové sady. Elegantnější je samozřejměvyužití externí klávesnice. Pomocí přijímače se také dostaneme k seznamuinternetových rádií.

Českátelevize spustila zkušebně vysílání HbbTV na programu ČT 24, abyotestovala technické možnosti přijímačů. K dispozici je zatím informace oprojektu HbbTV a je zde také demo aplikace pro přístup do Wikipedie.

HbbTVse vysílá na řadě dalších německých programů jak ARD, ZDF, SAT1,Dr.Dish TV atd. Různé televize poskytují přes HbbTV různý obsah,nalezneme zde archívy pořadů, které si můžeme přehrát, mnoho informací,zprávy, přehledy programů apod.

Hodnocení TechniSat TechniCorder ISIO S

TechniSat TechniCorder ISIO S je luxusní high endový přístroj pro příjem digitálnítelevize ze satelitu, který nejen dobře vypadá a zapadne do vašísestavy díky rozměrům HI-FI, ale můžeme ho využít jako multimediálnícentrum. Tradiční kvalita firmy TechniSat je vidět v obraze i slyšet vezvuku. Zabudovaný pevný disk umožňuje okamžitý záznam a přehrávánívašich oblíbených programů. Velkou výhodou je přístup na celý internet is pomocí USB klávesnice, dva tunery a progresivní technologie HbbTV.

Kde koupit TechniSat TechniCorder ISIO S

Výrobekje nově zařazen do speciální exkluzivní edice TechniSat PremiumLine,kde je jeho prodej stanoven smluvními podmínkami mezi firmou TechniSatGmbH a partnerem TechniSat PremiumLine.

Přístroje nebudou dodávány koncovým zákazníkům prostřednictvím e-shopů.

Všechnypřístroje, které jsou označeny jako PremiumLine může dodávat pouzepartner TechniSat PremiumLine nebo autorizovaný prodejce TechniSat pouzavření obchodní smlouvy mezi jednotlivými stranami.

PřijímačTechniSat TechniCorder ISIO S je možné pořídit u prodejce těchtopřijímačů, společnosti VideoTech, na její pobočce v Praze (zobrazit na mapě)za cenu 14 599 CZK. V případě dotazů či zájmu o rezervaci produktu násmůžete kontaktovat i telefonicky na telefonních číslech 224 318 342, 840123 321 a emailem na emailové adrese info@videotech.cz.

Video s představením TechniSat TechniCorder ISIO S

Dokumenty ke stažení