Služby Joinmusic - pronájem prezentační techniky

Technické zajištění akcí, videoprojekce a pronájem prezentační techniky

Společnost JOINMUSIC působí v oboru pronájmu projekční techniky a technického zabezpečení kulturních a společenských již od roku 2001. Samotný vznik společnosti se datuje na počátek roku 2004. Díky spokojenosti klientů, kteří se na nás s důvěrou obrací se svými požadavky nejen na technické zajištění akcí a pronájem prezentační techniky, můžeme nabídnout naše služby také vám.

Hlavní zaměření společnosti JOINMUSIC

Do naší nabídky se řadí projekce za denního osvětlení vikuiti, videoprojekce, osvětlovací technika a ozvučovací technika spojená se zajištěním ozvučení akcí. Poskytujeme také kompletní řešení pro firemní večírky.

Pronájem technického vybavení

Nabízíme pronájem projekční techniky pro videoprojekce, pronájem ozvučení a pronájem osvětlení, dále pronájem pódia pro vaše akce a pronájem dalšího technického vybavení, dle vašich požadavků.

Úspěch celé akce především

Správné využití vhodné prezentační techniky je rozhodujícím prvkem pro každou úspěšnou vizuální prezentaci, která výrazně ovlivňuje úspěch celé akce. Ať se již jedná o konference, kongresy, společenské a kulturní akce, firemní prezentace, semináře nebo výstavy, videoprojekce se stávají nedílnou součástí těchto akcí.

Mnohé z nich, mají-li být úspěšné, se v dnešní době bez prezentační techniky již neobejdou. Našimi nástroji jsou data a video projektory, projekční plátna, plazmové obrazovky, LCD displeje, monitory, videomixy a další technické zařízení, kterými realizujeme velkoplošné projekce, přenosy, využíváme VJing a vizualizace.

Našim krédem je, uspokojení rozmanitých požadavků na způsoby provedení prezentací při zajištění nejvyšší kvalitu a provedení instalací.

Realizace akcí

Při realizacích akcí využíváme vlastní výkonnou moderní techniku. Instalaci osvědčené techniky, ověřené na předchozích akcích provádí zkušení a proškolené pracovníci, kteří se již podíleli na mnoha zakázkách. Realizujeme také netradiční videoprojekce a akce - v jakémkoliv prostředí, za každého počasí a v kterékoliv době.

Na každou akci vám připravíme výhodnou cenovou nabídku podle konkrétních podmínek. Pro nekomerční a benefiční akce poskytujeme výrazné slevy. Výhodně nabízíme také organizaci a techniku pro maturitní plesy.

Vyjdeme vám vstříc individuálním přístupem, profesionální službami, špičkovou technikou a schopností kdykoli operativně reagovat na veškeré vaše požadavky.
Okoř 2013

Okoř 2013

   Na vydařený 15. ročník festivalu Okoř se štávou, který se konal 22.6.2013m pod hradem Okoř jsme dodávali videoprojekce a naši oblíbenou Joinmusic stage.

   2013-06-24 16:29:50


NISMO STREET SHOW 2013, Prague 12.6.2013

NISMO STREET SHOW 2013
   Pro akci NISMO STREET SHOW 2013 - uvedení sportovní divoze Nismo a modelu Juke
   Nismo na český trh, která se konala dne 12.6.2013, před klubem SaSaZu v Praze -
   Holešovicích, jsme dodávali kompletní stage; zastřešení, pódium, ozvučení, osvětlení,
   speciální dekorace a    videoprojekce s LED stěnou a plazmovými obrazovkami.

   2013-06-21 10:22:05

Lodičkový sprint - 29.4.2013, Václavské nám. Praha

Lodičkový sprint
   Pro první Lodičkový sprint, který se konal 29.4.2013, na Václavském náměstí v Praze jsme kompletně techicky zajišťovali celou akci.
   Pro tuto akci s omezeným rozpočtem jsme dodávali prostorově úsporné pódium 6x4m
   se zastřešením, včetně osvětlení a ozvučení.

   2013-04-30 14:31:52


Jeden svět 2013 - snesitelný partner Bageterie Boulevard

Jeden svět 2013 - snesitelný partner Bageterie Boulevard

   Pro BAGETERIE BOULEVARD, snesitelného partnera filmového festivalu dokumentárních filmů o lidských právech JEDEN SVĚT 2013 jsme zajistili dodávku a instalaci televizních obrazovek, do všech provozoven v Praze, kde se promítá prezentační festivalové video s upoutávkami.

   2013-03-08 10:47:53

Stage TV Nova 26.1.2013, Palachovo nám. Praha

Stage Televizní noviny TV Nova

   Dne 26.ledna 2013 jsme na náměstí Jana Palacha v Praze, před Rudolfinem, stavěli pro
   televizi NOVA, stage pro vysílání speciálního vysílání prezidentských Televizních novin.

   2013-01-28 11:37:10