ZDARMA DOPRAVA NA NEJŠIRŠÍ SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ.

Satelitní HDTV komplet FERGUSON ARIVA 202E - 1TV - motor - Skylink + Doprava zdarma

Satelitní komplet s motorem pro příjem a nahrávání HD i SD programů z více družic včetně českých i slovenských programů z družice Astra 3
Sleva
zdarma
Extra velký
Vaše cena s DPH5 366 Kč
Vaše cena bez DPH4 435 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Samostatně neprodejné
Kódkomplet-ariva202E-motor-skylink
Záruka2 roky
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Popis

Satelitní HDTV komplet FERGUSON ARIVA 202E - 1TV - motor - Skylink

Satelitní komplet pro kvalitní příjem a nahrávání programů v HD i SD rozlišení ze satelitu je vhodný především pro nové televize s vysokým rozlišením.

Tato sestava je určena pro příjem českých a slovenských programů z družice Astra 3 (23,5°E) a dalších zahraničních programů z družice Astra 1 (19,2°E) a družice Hotbird (13,0°E). Pokud chcete ušetřit a nepotřebujete zahraniční programy, zvolte oddělení 1 družice nebo oddelení 2 družice.

Další informace pro výběr satelitního kompletu najdete v základním popisu oddělení satelitní komplety.

 

Satelitní HDTV komplet FERGUSON ARIVA 202E - 1TV - motor - Skylink obsahuje:

1ks HDTV přijímač s UNI čtečkou Ferguson ARIVA 202E HD

1ks Parabola 85 cm Fe ideální pro použití s motorem (možnost hliníkové)

1ks konvertor Inverto BLACK Premium Singl LNB

1ks Motor Opticum-Optibox DM 2400

1ks Karta SKYLINK Standard HD IRDETO s českými programy na dobu neomezenou včetně bonusu

Info pro zákazníky: pro podrobné informace klikněte na jednotlivé položky. Součásti kompletu lze měnit, změna ceny upraveného kompletu bude odpovídat rozdílu cen jednotlivých položek. Vaše požadavky prosím vepište do poznámky v objednávce, případně konzultuje s obchodníkem.

Doporučené příslušenství ke kompletu (kabel, konektory, držák, ...) najdete níže.

 

FERGUSON ARIVA 202E - krátký popis:

Ferguson ARIVA 202E HD nejnovější verze oblíbeného přijímače s UNI čtečkou a CI slotem, USB pro nahrávání a přehrávání, podpora 1080P, umožňuje připojení externího disku, přehrávat MP3, OGG, FLAC, AVI, Xvid, MPEG, MPG, VOB, TS, TRP, MP4, MKV a prohlížet nahrané fotografie ve formátu JPEG nebo BMP. Na připojené USB zařízení je také možné nahrávat, případně pomocí USB provádět softwarové aktualizace přijímače. PVR funkce umožňuje připojení externího disku a nahrávání oblíbených pořadů. Formát nahrávky lze zvolit v menu přijímače a to formát PS (program stream - kompresní formát pro multiplexní digitální audio, video a další, ale neobsahuje titulky ani teletext) nebo TS (Transport stream - tento formát obsahuje všechny vysílané informace). Formát externích disků může být NTSF nebo FAT32. Přijímač přehrává soubory MP3, OGG, JPEG, MPEG a také video soubory ve formátu mkv, avi, xvid včetně titulků. Přijímač disponuje také možností připojení k internetu přes ethernetový konektor RJ45. Podrobný popis přijímače Ferguson Ariva 202E HD zde

Adresa prodejny
Cetrifikovaný prodejce Technisat
 
Nabízíme 3325 produktůPoslední aktualizace 14.11.2019 v 14:05