ZDARMA DOPRAVA NA NEJŠIRŠÍ SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ.

Roland VR-50HD + Doprava zdarma

zdarma
Roland VR-50HD + Doprava zdarma
Roland VR-50HD + Doprava zdarma
Roland VR-50HD + Doprava zdarma
Roland VR-50HD + Doprava zdarma
Roland VR-50HD + Doprava zdarma
Roland VR-50HD + Doprava zdarma
Roland VR-50HD + Doprava zdarma
Roland VR-50HD + Doprava zdarma
Roland VR-50HD + Doprava zdarma
Vaše cena s DPH188 399 Kč
Vaše cena bez DPH155 702 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze 6
úterý 6.11.
Přepravní společností:
středa 7.11.
Kód408881438
Záruka2 roky
Popis

Roland VR-50HD

All-in-one HD Multi-Format AV Mixer s vestavěným portem USB 3.0 pro web streaming a nahrávání

Kompletní přenosný HD studio v jedné jednotce. Single-person provoz faderů, tlačítek zvuku a obrazu pomocí dotykové obrazovky. Roland VR-50HD all-in-one AV mixer krásně integruje audio mixer, video přepínač, multi-viewer dotykový displej a USB audio / video streaming do samostatného zařízení.

Tato samostatná jednotka poskytuje funkce, které si až dosud vyžádaly řadu periferních zařízení. Toto přenosné řešení pro živý přenos v HD rozlišení je ideální pro školy, firemní meetingy, zasedání, firemní akce, sport, školení, nebo jiné živé akce. Podívejte se na aktuální VR-50HD Streaming Software Compatibility seznam pro více informací o streamování a softwarovou kompatibilitu.

VR-50HD řeší takové otázky bez potřeby jakéhokoli dalšího zařízení.
I když vstupní zařízení používají různá rozlišení, vnitřní scalery provádí automatickou konverzi na optimální rozlišení. Vestavěné scalery také vám umožní rozšířit a zmenšit video a statické obrazy a s perfektním okrajem. VR-50HD nabízí režim HDCP, která vám umožní vstup a přepne komerční digitální video ze zdrojů, jako jsou Blu-ray disků nebo herní konzole kódovány pomocí technologie digitální správy autorských práv HDCP. Jedná se o multi-formát AV mix, na který se můžete spolehnout při zpracování jakéhokoliv materiálu.

* V režimu HDCP, pouze HDMI výstup může být použit. Použití SDI, RGB / komponentního, kompozitního, analogový audio výstupu není možné. * Komerční využití obsahu vyžaduje svolení držitele autorských práv.
siVR-50HD Diagram

Hlavní rysy

12 vstupů, 4-kanálový multi-format Video přepínač
Na celkem 12 HDMI, 3G / HD / SD-SDI / SDI, RGB / komponentní a kompozitní vstupy jsou k dispozici. Kromě profesionálních HD kamer, můžete připojit zařízení, které se pohybuje od počítačů a Blu-ray a DVD přehrávače do videokamer pomocí kompozitního výstupu. Jednotka je vybavena specifikace multi-formát, který umožňuje abyste se jiz nikdy nemuseli starat o rozdíly v rozlišení mezi vstupní zařízení. * 6 přepínání kanálů je možné, když nepoužíváte skládání funkcí, jako je PinP a klíč.

Built-In Preview dotykový monitor
VR-50HD je vybavena velkým 7 palcovým dotykovým displejem LCD, který umožňuje skutečně intuitivní ovládání. Pomocí sedmi-pásmovýho multi-prohlížeče se zobrazí čtyři vstupní obrazy, složený materiál, a program současně eliminuje potřebu externího monitoru. Můžete také přejít na quad multi-view. Pokročilé nastavení obrazu a zvuku lze také provést pomocí dotykového panelu, takže můžete začít ihned, aniž byste museli přečíst manuál.

Čtyři vrstvy Složení
funkce složení podporuje celkem čtyři vrstvy. To vám umožní umístit zadané video na obraz v obraze, pak také překrýt statický importovat do interní paměti přístroje přes to obraz. PinP a hlavní použití kompozice nezávislé měřicí stupnice, takže si můžete nastavit pozice a velikosti však se vám líbí. Kdykoliv si můžete přepínat zapnutí a vypnutí efektů pomocí vyhrazených tlačítek složení. Můžete nastavit pořadí nástupnictví na PinP, PinP / KEY, a ještě podle vašich preferencí. * VR-50HD je možné uložit až 4 statických snímků ve vnitřní paměti. * STÁLE umístění a velikost kompozici nelze nastavit.

12-kanálový digitální Audio Mixer
VR-50HD je vybaven 12-kanálový digitální audio mixer, který mísí zvuk z kamer kromě zvuku ze čtyř mikrofonů, počítačů a přehrávačů DVD. Zachycení a míchání 3G / HD / SD-SDI / HDMI zvuk ve směšovači zvuku je také možné. Pomocí funkce "Audio Follow", můžete dokonce audio přepínač automaticky z jednoho zdroje na druhý jako zdroj videa změn. Vestavěné zpoždění a funkce ekvalizéru, umožnit širokou škálu použití, od seminářů na hudebních akcí.

USB3.0 Video / Audio výstup
USB 2.0 / 3.0 výstup umožňuje web streaming s lehkostí jednoduše připojením k počítači běží live streaming služby. Nahrávání je stejně jednoduché pomocí QuickTime nebo vyhrazený Windows / Mac software pro zachytávání, na videorekordér pro VR. Formát videa je až 1080 / 59.94p přes USB3.0 a až 720 / 29.97p přes USB 2.0. Rozlišení a počet snímků za sekundu ve formátu videa a úrovně zvuku a zpoždění lze změnit díky vyhrazené čítači a specializovanou objemu a zpoždění pro výstup USB.
* Poznámka: Certifikace USB3.0 kabely jsou požadovány, pokud je výstup nastaven na 720p nebo vyšší.

Video Capture pro VR
Video Capture pro VR je aplikační software, který zachycuje video a audio signály výstup z USB portu VR-50HD a uloží je do video souborů na vašem připojeném systému Windows / Mac. Klikněte na záložku Download najít VR Capture Software.

Roland VR-50HD