ZDARMA DOPRAVA NA NEJŠIRŠÍ SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ.

Slouží pro převod různých druhů signálu. Důležitým parametrem převodníku je možné výstupní rozlišení, které z největší části určuje kvalitu obrazu. Dále je vhodné dbát na vybavenost vstupů a výstupů, kdy je například výhodné mít kromě VGA i DVI vstupy či výstupy.

Při výběru Vám rádi poradíme a zodpovíme Vaše technické dotazy, na které Vám odpoví jeden z našich odborníků nebo můžete kontaktovat přímo specialistu na daný obor.

Převodníky

Nejprodávanější
2
PremiumCord MHL (micro USB/HDTV) adaptér kabel na HDMI
319 Kč264 Kč bez DPH
3
PremiumCord USB 3.0 adaptér na HDMI se zvukem

PremiumCord USB 3.0 adaptér na HDMI se zvukem

Skladem, ihned k odeslání 1 ks
1 079 Kč892 Kč bez DPH
4
PremiumCord USB 2.0 - RS 232 převodník krátký
209 Kč173 Kč bez DPH
5
PremiumCord USB - 2x RS 232 převodník
370 Kč306 Kč bez DPH
6
CHANGER model AVX115 - kovertor PAL na S-VIDEO

CHANGER model AVX115 - kovertor PAL na S-VIDEO

Skladem, ihned k odeslání 1 ks
Aktivní konvertor televizního kompozitního VIDEO (
579 Kč479 Kč bez DPH
7
PremiumCord USB - RS 232 převodník

PremiumCord USB - RS 232 převodník

K odeslání do 24 hodin
PremiumCord USB - RS 232 převodník. Převodník z USB na sériový port (COM)
165 Kč136 Kč bez DPH
8
ATEN Převodník VGA-DVI,1600x1200, 60Hz, DDC2B
ATEN Převodník VGA-DVI,1600*1200, 60Hz, DDC2B
4 535 Kč3 748 Kč bez DPH
9
PremiumCord USB 2.0 adaptér na HDMI se zvukem
1 120 Kč926 Kč bez DPH
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:66 produktů
PremiumCord VGA+audio elektronický konvertor na rozhraní HDMI
Skladem, ihned k odeslání 2 ks

PremiumCord VGA+audio elektronický konvertor na rozhraní HDMI PremiumCord VGA+audio elektronický konvertor na rozhraní HDMI - Převádí signál VGA na digitální rozhraní HDMI pro LCD nebo TV -...

749 Kč619 Kč bez DPH
PremiumCord HDMI elektronický konvertor na rozhraní VGA + audio
Skladem, ihned k odeslání 1 ks

PremiumCord HDMI elektronický konvertor na rozhraní VGA + audio - Převádí signál HDMI na analogové VGA + audio pro LCD nebo TV - Jednoduchá instalace a montáž, prostým zapojením do vypnutého po...

699 Kč578 Kč bez DPH
DIGITUS DVI-I propojovací kabel,DVI(24+5)-3xRCA,MM, 3m
Skladem, ihned k odeslání 1 ks

DIGITUS DVI-I propojovací kabel,DVI(24+5)-3xRCA,MM, 3m Kabel DVI-I pro analogové připojení LCD panelů a zařízení k počítači. Lze kombinovat s redukcemi DVI <-> VGA. Analogový propojovací kabel D...

95 Kč79 Kč bez DPH
PremiumCord USB 3.0 adaptér na HDMI se zvukem
Skladem, ihned k odeslání 1 ks

PremiumCord USB 3.0 adaptér na HDMI se zvukem Tento adaptér umožní přidat další display k počítači nebo notebooku prostřednictvím USB 3.0 portu. Primary,extended,mirror and rotation modes are av...

1 079 Kč892 Kč bez DPH
CHANGER model AVX115 - kovertor PAL na S-VIDEO
Výprodej
Sleva
Skladem, ihned k odeslání 1 ks
Aktivní konvertor televizního kompozitního VIDEO (
579 Kč479 Kč bez DPH
goobay Převodník z digitálního signálu SPDIF a optického Toslink na 2x CINCH
K odeslání do 24 hodin

goobay Převodník z digitálního signálu SPDIF a optického Toslink na 2x CINCH - Převádí digitální signál  (coaxial SPDIF ) nebo optický ( Toslink ) na analogový stereo signál 2x CINCH - Vstupy: ...

580 Kč479 Kč bez DPH
PremiumCord USB - 2x RS 232 převodník
K odeslání do 24 hodin

PremiumCord USB - 2x RS 232 převodník Převodník z USB na 2x sériový port (COM) - přenosová rychlost až 1MBps - 96 byte buffer - USB 1.1 - včetně CD s ovladači - nevyžaduje IRQ (nevhod...

370 Kč306 Kč bez DPH
PremiumCord MHL (micro USB/HDTV) adaptér kabel na HDMI
K odeslání do 24 hodin

PremiumCord MHL (micro USB/HDTV) adaptér kabel na HDMI - Umožňuje připojit moderní mobilní telefony k LCD monitorům nebo TV a na velké obrazovce přehrávat filmy,videa a fotografie, hrát hry, pro...

319 Kč264 Kč bez DPH
PremiumCord USB 2.0 - RS 232 převodník krátký
K odeslání do 24 hodin

PremiumCord USB 2.0 - RS 232 převodník krátký Převodník z USB2.0 na sériový port (COM) DB9M Převodník rozhraní z USB2.0 na sériový port pro připojení starších zařízení, programování, upgrade fi...

209 Kč173 Kč bez DPH
ATEN HDMI na 3G/HD/SD-SDI audio/video konvertor až na 425m, FullHD(až 2048x1080)  + Doprava zdarma
zdarma
K odeslání do 24 hodin

ATEN HDMI na 3G/HD/SD-SDI audio/video konvertor až na 425m, FullHD(až 2048x1080) ATEN HDMI na 3G/HD/SD-SDI audio/video konvertor až na 425m, FullHD(až 2048x1080) Převodník VC-840 je určen ...

8 199 Kč6 776 Kč bez DPH
ATEN Konvertor VGA na HDMI rozhraní s audiem až 1080P, vestavěný scaler + Doprava zdarma
zdarma
K odeslání do 24 hodin

ATEN Konvertor VGA na HDMI rozhraní s audiem až 1080P, vestavěný scaler Převodník VC-182 převádí signál z VGA a audia na HDMI (pouze v tomto směru), takže umožní zobrazovat signál z analogového ...

6 350 Kč5 248 Kč bez DPH
ATEN Konvertor HDMI na VGA rozhraní až 1080P se Scalerem + Doprava zdarma
zdarma
K odeslání do 24 hodin

ATEN Konvertor HDMI na VGA rozhraní až 1080P se Scalerem Převodník VC-812 převádí signál z HDMI zdroje signálu na VGA (pouze v tomto směru), takže umožní zobrazovat signál z digitálního zdroje H...

6 099 Kč5 040 Kč bez DPH
ATEN Převodník VGA-DVI,1600x1200, 60Hz, DDC2B
K odeslání do 24 hodin
ATEN Převodník VGA-DVI,1600*1200, 60Hz, DDC2B
4 535 Kč3 748 Kč bez DPH
ATEN Konvertor VGA na HDMI rozhraní s audiem až 1080P, stereo
K odeslání do 24 hodin
ATEN Konvertor VGA na HDMI rozhraní s audiem až 1080P, stereo
2 556 Kč2 112 Kč bez DPH
PremiumCord Převodník S-video + cinch audio/video na  HDMI
K odeslání do 24 hodin
PremiumCord Převodník S-video + cinch audio/video na HDMI
2 550 Kč2 107 Kč bez DPH
ATEN USB - 4x RS-422/485 převodník Aten
K odeslání do 24 hodin
Převodník z USB na 4x sériový port (COM) RS-422/485
2 488 Kč2 056 Kč bez DPH
TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC
K odeslání do 24 hodin
TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC
2 040 Kč1 686 Kč bez DPH
DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DN-82120-1
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km     - ...

1 970 Kč1 628 Kč bez DPH