ZDARMA DOPRAVA NA NEJŠIRŠÍ SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ.

Přeladění jednotlivých programů na přijímači dle aktuálních změn SKYLINK

Obrázek
Vaše cena s DPH50 Kč
Vaše cena bez DPH41 Kč
Dostupnost:
K dispozici na prodejně > 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze 6
zítra
Přepravní společností:
pondělí 18.11.
Kódpreladeni-prijimace
Záruka2 roky
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Popis

Přeladění jednotlivých programů na přijímači dle aktuálních změn SKYLINK

Vzhledem k aktuální situaci na trhu zavádíme pro naše zákazníky novou službu přeladění jednotlivých programů na přijímači dle aktuálních změn provozovatelů Skylink.

oncem roku 2014 zařadil Skylink do své nabídky 7 nových televizních programů s vysokým rozlišením obrazu – ČT 2 HD, Nova Cinema HD, Fanda HD, Prima COOL HD, JOJ HD, JOJ Plus HD a Dajto HD. Zařazení těchto programů ale zároveň vyžaduje změny parametrů vysílání některých stávajících televizních programů. Ke změnám parametrů dojde v noci na 13. ledna 2015.

Pro další sledování všech nových i stávajících televizních programů, je potřeba znovu naladit tyto programy na satelitním přijímači. Některé programy bude možno naladit již dříve (viz tabulka).

Přeladění přijímače na nové parametry se nedotkne klientů Skylinku, kteří sledují SD programy z balíčku DIGITAL.

Nové kanály pro naladění

Programy

Možno naladit od

Nova HD,   Nova Cinema HD, Fanda HD, Nova Sport HD,   Prima HD, Prima COOL HD, DAJTO HD, JOJ HD,   JOJ Plus HD, RiK

2. 12. 2014

CT1 HD,   CT2 HD, CT sport HD

16. 12. 2014

Hustler HD CZ,   Fine Living CZ, Food Network CZ,   Travel Channel HD CE

13. 1. 2015

FilmBox HD,   Sport2 HD, Golf Channel, TV Paprika, FilmBox Family,   FilmBox Premium, Retro Music TV, Nickelodeon CZ, Sport5,   Film+ CZ, Discovery CZ, Disney CZ, FilmBox Plus,   Discovery Showcase HD, Viasat HD

13. 1. 2015

Nova,   Prima Love, Prima ZOOM, Prima COOL, TV Regina, TELKA,   SMÍCHOV, Minimax, Leo TV, CS mini/CS Film, HOROR FILM,   KINO SVĚT, Eurosport CZ

2. 12. 2014

NG Wild HD CZ,   Nat Geo HD CZ, Universal Channel, brava hd,   iConcerts, MTV Europe CZ, Sport1, Fishing and Hunting,   HBO 2, Kino CS, Doku CS, Muzika CS, Spektrum HD, HBO HD,   HBO Comedy

6. 1. 2015

 

Vysvětlení pro laiky: v poslední době často dochází k různým změnám v nabídce satelitních společností Skylink a CS Link, které přidávají nové programy, přesunují stávající programy na jiné frekvence a Váš satelitní přijímač není schopen na tyto změn sám reagovat. Pokud si s Vaším přijímačem nevíte rady, ztratili jste návod od přijímače nebo máte jiné problémy, rádi Vám Váš přijímač přizpůsobíme aktuální nabídce.

http://i.iinfo.cz/urs/07_Ladeni_Blind_Scan-126149778440079.jpg

Pokud máte s Vaším satelitním přijímačem větší problémy (omylem jste něco zapnuly/vypnuly, nefungují různé/žádné programy,...) doporučujeme službu Nastavení a naladění přijímače

Upozornění: cena této služby 50 Kč platí pouze při nákupu satelitního přijímače v našem obchodu. V opačném případě účtujeme poplatek 100 Kč s DPH. Při expresním vyřízení na počkání účtujeme příplatek 100% z uvedené ceny.

 

http://www.edb.cz/grmat/nabidky/26325x3.jpg

Pozn: protože Vám nabízíme zboží za nízké internetové ceny i na naší prodejně, nejsou tyto služby (obvyklé pro kamenné prodejny s vyššími cenami) zahrnuty v ceně zboží. Sami si tak můžete zvolit, jaké služby u nás využijete.

http://www.digilidi.cz/files/775-satelitni-prijem/astra-23-5-pokryti.jpg

Alternativní produkty

Adresa prodejny
Cetrifikovaný prodejce Technisat
 
Nabízíme 3325 produktůPoslední aktualizace 14.11.2019 v 14:05