Zdarma doprava při objednávce nad 1000Kč

Optický kabel je určen pro digitální propojení audio periferií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Je ideálním řešením pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek.

Optické kabely SENCOR

Nejprodávanější
1
PremiumCord Kabel Toslink M/M 1m

PremiumCord Kabel Toslink M/M 1m

Skladem, ihned k odeslání 3 ks
61 Kč50 Kč bez DPH
2
PremiumCord Kabel Toslink M/M 2m

PremiumCord Kabel Toslink M/M 2m

K odeslání do 24 hodin
78 Kč64 Kč bez DPH
3
PremiumCord Kabel Toslink M/M 3m

PremiumCord Kabel Toslink M/M 3m

Skladem, ihned k odeslání 3 ks
Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla.
119 Kč98 Kč bez DPH
4
PremiumCord Kabel Toslink M/M 5m

PremiumCord Kabel Toslink M/M 5m

Skladem, ihned k odeslání 1 ks
Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla.
151 Kč125 Kč bez DPH
5
Optický kabel Toslink M-M PG Sencor SAV 115-008
Optický kabel, pozlacený, délka 0,8m
99 Kč82 Kč bez DPH
6
DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 1m
191 Kč158 Kč bez DPH
7
DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 2m
229 Kč189 Kč bez DPH
8
DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 3m
241 Kč199 Kč bez DPH
9
DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 10m
317 Kč262 Kč bez DPH
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:1 produkt
Optický kabel Toslink M-M PG Sencor SAV 115-008
K odeslání do 24 hodin
Optický kabel, pozlacený, délka 0,8m
99 Kč82 Kč bez DPH

 pronájem

certifikovaný prodejce technisat 

TOP Partner Skylink.cz