Zdarma doprava při objednávce nad 1000Kč

Optický kabel je určen pro digitální propojení audio periferií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Je ideálním řešením pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek.

Optické kabely DIGITUS

Nejprodávanější
1
PremiumCord Kabel Toslink M/M 1m

PremiumCord Kabel Toslink M/M 1m

K odeslání do 24 hodin
61 Kč50 Kč bez DPH
2
PremiumCord Kabel Toslink M/M 2m

PremiumCord Kabel Toslink M/M 2m

K odeslání do 24 hodin
78 Kč64 Kč bez DPH
4
goobay Slučovač/rozobočovač signálů Toslink TOS(F) - 2x TOS(F)
120 Kč99 Kč bez DPH
5
PremiumCord Kabel Toslink M/M 3m

PremiumCord Kabel Toslink M/M 3m

Skladem, ihned k odeslání 3 ks
Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla.
119 Kč98 Kč bez DPH
6
PremiumCord Kabel Toslink M/M 5m

PremiumCord Kabel Toslink M/M 5m

K odeslání do 24 hodin
Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla.
151 Kč125 Kč bez DPH
7
Optický kabel Toslink M-M PG Sencor SAV 115-008
Optický kabel, pozlacený, délka 0,8m
99 Kč82 Kč bez DPH
8
DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 1m
191 Kč158 Kč bez DPH
9
DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 2m
199 Kč164 Kč bez DPH
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:64 produktů
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
Skladem, ihned k odeslání 2 ks

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m • ST / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen fre...

189 Kč156 Kč bez DPH
DIGITUS SC/SC optická multimode spojka
Skladem, ihned k odeslání 2 ks

DIGITUS SC/SC optická multimode spojka SC-SC optická spojka kabelů - Multimode - Phosphor Bronze Ferrule - Plastic DIGITUS SC/SC optická multimode spojka

53 Kč44 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 15m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 15m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen fr...

498 Kč412 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen ...

408 Kč337 Kč bez DPH
DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m Optický patchkabel LC/ST - multimode - 62.5/125 síla vlákna - rychlost až 1Gbit/s - délka 10m DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10...

384 Kč317 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen fre...

375 Kč310 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen f...

373 Kč308 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen ...

365 Kč302 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free...

356 Kč294 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen f...

335 Kč277 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m • LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen ...

335 Kč277 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen fr...

335 Kč277 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen f...

334 Kč276 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free...

333 Kč275 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free...

330 Kč273 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m • ST / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen fr...

328 Kč271 Kč bez DPH
DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 10m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 10m - multimode - 62.5/125 síla vlákna - rychlost až 1Gbit/s - délka 10m DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 10m

317 Kč262 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m • ST / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen ...

317 Kč262 Kč bez DPH

 pronájem

certifikovaný prodejce technisat 

TOP Partner Skylink.cz