ZDARMA DOPRAVA NA NEJŠIRŠÍ SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ.

Optický kabel je určen pro digitální propojení audio periferií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Je ideálním řešením pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek.

Optické kabely

Nejprodávanější
1
Home Theater HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male  0,75m
135 Kč112 Kč bez DPH
2
Home Theater HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male  2,5m
157 Kč130 Kč bez DPH
4
PremiumCord Kabel Toslink M/M 2m

PremiumCord Kabel Toslink M/M 2m

Skladem, ihned k odeslání 2 ks
78 Kč64 Kč bez DPH
5
PremiumCord Kabel Toslink M/M 1m

PremiumCord Kabel Toslink M/M 1m

K odeslání do 24 hodin
61 Kč50 Kč bez DPH
6
PremiumCord Kabel Toslink M/M 3m

PremiumCord Kabel Toslink M/M 3m

K odeslání do 24 hodin
Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla.
119 Kč98 Kč bez DPH
7
PremiumCord Kabel Toslink M/M 5m

PremiumCord Kabel Toslink M/M 5m

K odeslání do 24 hodin
Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla.
151 Kč125 Kč bez DPH
8
Optický kabel Toslink M-M PG Sencor SAV 115-008
Optický kabel, pozlacený, délka 0,8m
99 Kč82 Kč bez DPH
9
DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 1m
191 Kč158 Kč bez DPH
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:90 produktů
Home Theater HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male  0,75m
Skladem, ihned k odeslání 1 ks

Home Theater HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male 0,75m Home Theater HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male  0,75m Parametry a specifikace Pozlacené konektory:  2x Toslink T...

135 Kč112 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
Skladem, ihned k odeslání 1 ks

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen fr...

355 Kč293 Kč bez DPH
goobay Převodník z optického digitálního signálu TOS(F) na digitální koaxiální RCA výstup
Skladem, ihned k odeslání 1 ks

goobay Převodník z optického digitálního signálu TOS(F) na digitální koaxiální RCA výstup goobay Převodník z optického digitálního signálu TOS(F) na digitální koaxiální RCA výstup Převádí ...

325 Kč269 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
Skladem, ihned k odeslání 2 ks

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m • ST / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen fr...

169 Kč140 Kč bez DPH
DIGITUS SC/SC optická multimode spojka
Skladem, ihned k odeslání 2 ks

DIGITUS SC/SC optická multimode spojka SC-SC optická spojka kabelů - Multimode - Phosphor Bronze Ferrule - Plastic DIGITUS SC/SC optická multimode spojka

53 Kč44 Kč bez DPH
PremiumCord Kabel Toslink M/M 2m
Skladem, ihned k odeslání 2 ks

PremiumCord Kabel Toslink M/M 2m Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektro...

78 Kč64 Kč bez DPH
ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 1m
K odeslání do 24 hodin

ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 1m Optický digitální kabel pro propojení audio komponent. Kabel nabízí krystalycky čistý, digitálně přenášený zvuk. K...

317 Kč262 Kč bez DPH
Home Theater HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male  2,5m
Výprodej
K odeslání do 24 hodin

Home Theater HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male 2,5m Home Theater HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male  2,5m Parametry a specifikace Pozlacené konektory:  2x Toslink TOS ...

157 Kč130 Kč bez DPH
ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 20m
K odeslání do 24 hodin

ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 20m Optický digitální kabel pro propojení audio komponent. Kabel nabízí krystalycky čistý, digitálně přenášený zvu...

690 Kč570 Kč bez DPH
ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 15m
K odeslání do 24 hodin

ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 15m Optický digitální kabel pro propojení audio komponent. Kabel nabízí krystalycky čistý, digitálně přenášený zvuk. ...

667 Kč551 Kč bez DPH
ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 10m
K odeslání do 24 hodin

ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 10m Optický digitální kabel pro propojení audio komponent. Kabel nabízí krystalycky čistý, digitálně přenášený zvuk. ...

621 Kč513 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 15m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 15m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen f...

498 Kč412 Kč bez DPH
ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 5m
K odeslání do 24 hodin

ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 5m ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 5m Optický digitální kabel pro...

430 Kč355 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen...

408 Kč337 Kč bez DPH
DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m Optický patchkabel LC/ST - multimode - 62.5/125 síla vlákna - rychlost až 1Gbit/s - délka 10m DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 ...

384 Kč317 Kč bez DPH
goobay Převodník z digitálního koaxiálního RCA signálu na optický digitální TOS(F)
K odeslání do 24 hodin

goobay Převodník z digitálního koaxiálního RCA signálu na optický digitální TOS(F) goobay Převodník z digitálního koaxiálního RCA signálu na optický digitální TOS(F) Převádí digitální koaxiá...

374 Kč309 Kč bez DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m
K odeslání do 24 hodin

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen ...

373 Kč308 Kč bez DPH
ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 0,5m
K odeslání do 24 hodin

ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 0,5m Optický digitální kabel pro propojení audio komponent. Kabel nabízí krystalycky čistý, digitálně přenášený zvuk...

373 Kč308 Kč bez DPH