OPPO BDP-93EU

OPPO BDP–93EU

je nový evropský model Blu-ray přehrávače, nástupce oblíbeného BDP–83. BDP–93EU má všechny funkce BDP–83 a navíc Blu-ray podporu 3D (s dvěma výstupy HDMI), Netflix a CinemaNow streaming, Wireless-N sítí a eSATA portem. V oblasti zpracování videa, používá chip set od Marvell KYOTO G2 se zpracováním videa Qdeo. Vzhledem je BDP–93EU velmi podobný BDP–83.

OPPO BDP–93EU je nový univerzální Blu-ray přehrávač, verze pro Evropu / Profile BD-Live(2.0) / Full HD 3D od výrobce OPPO. OPPO BDP–93EU je nový evropský model Blu-ray přehrávače, nástupce oblíbeného BDP–83. Má všechny funkce BDP–83 a navíc Blu-ray podporu 3D (s dvěma výstupy HDMI), Netflix a CinemaNow streaming, Wireless-N sítí a eSATA portem.

V oblasti zpracování videa, používá chip set od Marvell KYOTO G2 se zpracováním videa Qdeo. Vzhledem je BDP–93EU velmi podobný BDP–83.

Námi dodávaná verze je DVD region free a BD zóna B (Evropa).

OPPO BDP–93EU podporuje

 • Blu-ray disky TM poskytují perfektní video a audio kvalitu pro vaši zábavu.
 • Blu-ray 3D, úžasná kvalita v novém rozměru. BDP–93EU podporuje novou Blu-ray 3D specifikaci (vyžaduje 3D displej a speciální brýle).
 • Streaming ready, bude dostupný v příští BDP–93EU firmware verzi.
 • BD-Live a BonusVIEW TM (profil 2.0) a má veškerý potřebný hardware - audio/video dekodér, Ethernet, bezdrátovou síť a vnitřní paměť 1GB - pro BD-Live.
 • Podporuje také BonusVIEW (profil 1.1) picture-in-picture a umožňuje také přes audio výstup přehrávat komentáře režiséra a herců, současně při vlastním přehrávání hlavního filmu.
 • BDP–93EU přehrává DVD-audio a podporuje jak stereo, tak multi-kanálové audio programy s vysokým rozlišením. Uživatel si může zvolit, zda chce přehrávat DVD-audio nebo DVD-video část disku.
 • SACD, BDP–93EU přehrává Super Audio CD (SACD) a podporuje jak stereo, tak multi-kanálové audio programy s vysokým rozlišením. Uživatel si může zvolit zda chce na výstupu DSD (Direct Stream Digital) signál v původním formátu nebo převést na PCM.
 • BDP–93EU přehrává i další formáty, jako jsou DVD, audio CD, HDCD, Kodak Picture CD, AVCHD, MP4, DivX, MKV, FLAC, WAV a další audio/video/obrázkové soubory z disků, USB nebo eSATA disků.

Úžasná video kvalita

 • Qdeo od Marvell, BDP–93EU má video procesor Kyoto-G2 od Marvell s novou QdeoTM technologií. Qdeo video procesor přináší skutečný zážitek, který vás vtáhne do děje, díky zcela přirozenému obrazu bez šumu a artefaktů u všech typů obsahů. Pro vyšší kvalitu Blu-ray obsahu, BDP–93EU přesně reprodukuje program tak jak zamýšlel režisér; u DVD zvyšuje kvalitu obrazu tak, aby byl potlačen vizuální rozdíl mezi vaší stávající DVD sbírkou a Blu-ray disky; pro přehrávání po síti a vlastní obsah vytvořený uživatelem s různými formáty a kvalitou nabízí BDP–93EU širší možnosti redukce video šumu, kompresi redukce artefaktů, inteligentní barvy, kontrast, detail a doostření.
 • DVD up-konverze, pokročilý proces převodu standardního obrazu z DVD (per pixel motion-adaptive deinterlace) na vysoce kvalitní výstup pro vaší TV. Dodatečná možnost Qdeo video zpracování napomáhá získat čistší, hladší a reálný obraz bez šumu a artefaktů.
 • Plný 1080p HD výstup - BDP–93EU nabízí uživatelům možnost zvolit výstupní video rozlišení, včetně 480i, 480p, 720p, 1080i a až do 1080p při 50Hz nebo 60Hz.
 • True 24p TM video, mnoho Blu-ray disků je zaznamenáno s rychlostí 24 snímků za sekundu, což je stejná rychlost, jaká se používá u originálních kinofilmů. BDP–93EU umí s přesností přenášet i originální snímkování při výstupu 1080p 24Hz (vyžaduje kompatibilní displej), čímž potlačuje posun mezi snímky a jejich problikávání, přináší zážitek jako ze skutečného kina.
 • Režim Source Direct, pro uživatele, kteří chtějí využívat externí video procesor, high-end audio/video receiver nebo displej, nabízí BDP–93EU režim Source Direct. V tomto režimu je originální audio/video obsah z disku přenášen bez dalších úprav.
 • Zoom režimy, BDP–93EU podporuje několik úrovní nastavení poměru a zvětšení obrazu, včetně vertikálního roztažení pro uživatele s 2,35 : 1 CIH (Constant Image Height) displejem. Jedinečná možnost práce s titulky dovoluje uživateli posunovat titulky nahoru a dolů, což umožňuje vidět celý text pro případ, že používáte 2,35 : 1 CIH displej. (Blu-ray disky s BD-Java možná nebudou podporovat nastavení zoomu).
 • Dva HDMI v1.4a výstupy, dva aktivní HDMI v1.4a výstupy podporují, co nejkvalitnější audio a video jak na starších, tak na nových a budoucích HDMI televizích a zesilovačích. Poskytuje vysoce kvalitní video a audio na obou výstupech, díky tomu je možné si zvolit zda chcete úplné dva audio a video výstupy pro dva displeje, nebo jeden HDMI pro audio a druhý pro video. BDP–93EU podporuje 3D a Deep Colour režim na obou HDMI výstupech.

Reálný zvuk

 • Dolby TrueHD poskytuje bezztrátovou studio master audio kvalitu, která je specifická pro HD zařízení. BDP–93EU podporuje bit-stream výstup Dolby TrueHD přes jeho HDMI 1.4a výstup. Může také dekódovat Dolby TrueHD na LPCM výstup a přenášet jej přes HDMI nebo 7.1k analogový audio výstup. (Podporuje také Dolby Digital a Dolby Digital Plus audio formáty).
 • DTS-HD Master Audio TM poskytuje poslechový zážitek odpovídající živému obrazu vysoce kvalitního video s až 7.1 kanály, které jsou bit-na-bit identické se studio master. BDP–93EU podporuje bit-stream výstup DTS-HD Master Audio. Může také dekódovat DTS-HD Master Audio a přenášet přes HDMI nebo 7.1k analogový audio výstup. (podporuje také DTS-HD High Resolution Audio a DTS Digital Surround).
 • 7.1-kanálový analogový výstup, oddělené analogové 7.1-kanálové prostorové výstupy jsou vhodné pro připojení k 7.1-kanálovému nebo 5.1-kanálovému prostorovému audio systému. BDP–93EU poskytuje neuvěřitelný hudební zážitek, který vás vtáhne do děje. Pro uživatele se stereo reproduktory, nabízí BDP–93EU down-mix režim.
 • Digitální optické a koaxiální výstupy, pro jednoduché a snadné připojení ke standardnímu A/V receiveru, má BDP–93EU jak optické, tak koaxiální výstupy pro digitální audio.

oppo bdp-93eu

OPPO BDP–93EU, dokonalé pohodlí

 • Dva HDMI výstupy, je vybaveno dvěma HDMI výstupy a nabízí všestranné instalační možnosti. Díky tomu není třeba váš A/V receiver měnit za model pro 3D, aby jste se mohli těšit z 3D obsahu. Jeden HDMI výstup z BDP–93EU může být připojen k 3D TV a druhý může být připojen k HDMI v1.1 až v1.3 A/V receiveru. Uživatelé projektoru mohou připojit jeden výstup k projektoru, pro domácí kino a druhý k TV pro příležitostné použití. BDP–93EU může také současně přenášet video a audio na dvě 3D nebo 2D TV.
 • eSATA port,–93EU má na zadním panelu eSATA port. Uživatelé mohou využívat výhody tohoto rychlého eSATA připojení pro přehrávání audio a video souborů a prohlížení fotografií ze svých hard disků. Podporuje většinu komerčně dostupných hard disků formátovaných v NTFS, FAT32 a FAT systému a také podporuje soubory větší než 4GB, které mohou být přehrávány z disku formátovaného v NTFS.
 • Bezdrátová síť a ethernet, pomocí bezdrátového-N adaptéru (součást balení) nebo zabudovaného RJ45 Ethernet portu, mohou uživatelé sdílet BD-Live obsah, sledovat bezprostředně vysílané programy, přehrávat různý obsah v rámci domácí sítě a aktualizovat firmware podle nejnovějších Blu-ray verzí. Dva USB porty, přehrávač má dva high speed USB 2.0 porty, jeden na předním panelu a jeden na zadním. Uživatelé se mohou těšit z HD obrazu, fotografií s vysokým rozlišením a hudby přímo z jejich USB hard disků nebo USB flash disků. Podporuje NTFS, FAT32 nebo FAT.
 • PAL/NTSC konverze, BDP–93EU podporuje PAL a NTSC jak pro přehrávání disků, tak pro video výstup. Může také převádět obsah z jednoho systému na výstup v druhém systému. (závisí na omezení daného DVD a BD regionu).
 • Podsvícené dálkové ovládání, má plně podsvícené dálkové ovládání pro snadné použití v temném prostředí. Díky jeho ergonomicky uspořádaným a srozumitelně označeným tlačítkům je ovládání Blu-ray přehrávače snadnější než kdy dříve.
 • Univerzální napájení, má napájení, které je kompatibilní s AC napájením pro všechny regiony. Není třeba se obávat poškození přehrávače kvůli nesprávnému napájení.
 • Externí IR, pro integrace do systému domácího kina, BDP–93EU poskytuje externí IR vstupní port pro použití s IR distribučním systémem.
 • RS232 ovládání, pro uživatelské instalace, BDP–93EU nabízí RS232 ovládací port s bohatým ovládacím a komunikačním protokolem. Můžete snadno naprogramovat své oblíbené ovládací systémy pro práci s BDP–93EU.
 • HDMI CEC (Consumer Electronics Control) zjednodušuje ovládání domácího kina tím, že přes jeden ovladač umožňuje obsluhovat více zařízení.