ZDARMA DOPRAVA NA NEJŠIRŠÍ SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ.

Kramer VP-103, RGBHV s Gain, EQ, LOOP + Doprava zdarma

Klasický rozbočovač/zesilovač signálu se standardními VGA konektory pro vstup signálu a výstup na monitor a dvěma dalšími výstupy RGBHV na BNC konektorech s možností nastavení úrovně signálu a kompenzace délky kabelu.<br><br>Rozbočovač počí
zdarma
velky
Vaše cena s DPH10 847 Kč
Vaše cena bez DPH8 964 Kč
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze 6
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódVP-103
Záruka2 roky
Popis

Kramer VP-103, RGBHV s Gain, EQ, LOOPKlasický rozbočovač/zesilovač signálu se standardními VGA konektory pro vstup signálu a výstup na monitor a dvěma dalšími výstupy RGBHV na BNC konektorech s možností nastavení úrovně signálu a kompenzace délky kabelu.

Rozbočovač počítačového signálu s vynikajícím frekvenčním rozsahem - 315 MHz (-3 dB) a odstupem 75 dB. 1x VGA vstup, 1x VGA výstup (LOOP) a 2x RGBHV výstup na konektorech BNC (může být typu RGsB, RGBS, RGBHV), nastavení synchronizace v zelené (Ano/Ne), nastavení úrovně synchronizace (TTL/Analog.), nastavení úrovně synchronizace –1 až + 4,1 dB, korekce délky kabelu 0 až + 8,6 dB.

Kramer VP-103, RGBHV s Gain, EQ, LOOP3>

Externí napájecí adaptér.

Poznámka: s tímto modelem rozbočovače je realizován skoro 500 metrů dlouhý rozvod VGA signálu na 12 plazmových monitorů NEC s úhlopříčkou 61\"" v Černínském paláci, vždy jeden kus rozbočovače Kramer VP-103 má na RGBHV výstupu dva plazmové monitory a na LOOP výstup je připojen další rozbočovač Kramer VP-103.