ZDARMA DOPRAVA NA NEJŠIRŠÍ SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ.

Karta Skylink Standard HD M7 IRDETO

Nová karta Skylink Standard HD M7 IRDETO slouží ke zpřístupnění nabídky programů satelitního operátora Skylink na území České nebo Slovenské republiky
Doporučujeme
Obrázek (57644)
Obrázek (57644)
Karta Skylink Standard HD M7 IRDETO
Vaše cena s DPH399 Kč
Vaše cena bez DPH330 Kč
Dostupnost:
Skladem, ihned k odeslání 4 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze 6
zítra
Přepravní společností:
pozítří
KódKARSLIRN003
EAN8717755343567
Záruka24 měsíců
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Popis

Karta Skylink Standard HD M7 IRDETO

Satelitní platforma Skylink uvádí na trh nové karty s označením Standard HD M7 pro příjem programů platformy Skylink. Karta Skylink Standard HD M7 je v provedení Irdeto a je určena výhradně do přijímačů/dekódovacích modulů s dekodérem Irdeto a certifikací Skylink READY. Není funkční v univerálních čtečkách.

Programová nabídka Skylink

U nové karty Standard HD M7 je cena karty a poplatky spojené s poskytováním služeb oddělená. Cena nové karty je podstatně nižší, pro aktivaci služeb Skylink je však třeba uhradit příslušné poplatky.

Registrační poplatek - registrace služby Skylink jednorázově - 999 Kč včetně DPH.
Servisní poplatek - od 79 Kč měsíčně včetně DPH.

Obě služby Vám rádi zprostředkujeme na naší prodejně a Vy již obdržíte funkční kartu. Bez těchto poplatků nebude karta funkční!

Karta Skylink M7 Irdeto Vám umožní bezplatný příjem všech ostatních programů Skylinku (s výjimkou erotických programů) na 14 dní zdarma jako bonus.

Na rozdíl od původní karty Skylink Standard HD se u karty Skylink Standard HD M7 registrace skládá ze dvou kroků: vyplnění registračních údajů (elektronicky na webu Skylinku nebo do formuláře přiloženého v balení karty) a úhrady Registračního poplatku za registraci služby Skylink. Registrační poplatek je možno uhradit stejným způsobem jako Servisní poplatek nebo předplatné placených balíčků Skylink, a to buďto v hotovosti u prodejců satelitní techniky nebo kteroukoliv z metod jednorázových plateb uvedených v ceníku.

Kompletní aktuální informace o programech, registraci karty a cenách balíčků najdete na stránkách www.skylink.cz

Upozornění: prodejce nezodpovídá za případné změny ve vysílání ze strany provozovatele kódovaných programů!