ZDARMA DOPRAVA NA NEJŠIRŠÍ SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ.

HDTV komplet Ferguson Ariva 150 COMBO - 2TV - 1 družice

Nejlevnější verze HDTV kompletu pro dvě televize a příjem programů z DVB-T a jedné družice s možností nahrávání
Sleva
Obrázek (51110)
Vaše cena s DPH4 046 Kč
Vaše cena bez DPH3 344 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Samostatně neprodejné
KódAriva150pro2TV1druzice
Záruka2 roky
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Popis

Satelitní HDTV komplet Ferguson Ariva 150 COMBO - 2TV - 1 družice

Nejlevnější komplet pro příjem českých programů z DVB-T a zahraničních satelitních programů z jedné družice. Programy můžete sledovat nezávisle na dvou televizorech !

Satelitní komplet obsahuje 2ks HDTV přijímače FERGUSON Ariva 150 COMBO pro příjem a nahrávání HDTV vysílání a zajistí vám maximálně kvalitní obraz na vašem LCD nabo plazmovém televizoru! Díky pozemnímu tuneru DVB-T můžete sledovat české programy bez satelitní dekódovací karty (není součástí kompletu, lze dokoupit).

Komplet obsahuje pouze jednu satelitní parabolu a konvertor TWIN pro jednu družici a dva nezávislé přijímače. Pokud chcete přijímat více programů, zvolte oddělení 2 družice.

Satelitní HDTV komplet Ferguson Ariva 150 COMBO - 2TV - 1 družice obsahuje :

2ks kombo HD přijímač s UNI čtečkou FERGUSON ARIVA 150 Combo HD DVB-T/ S

1ks Parabola 60cm Fe pro jednu družici (světlá/tmavá/hliníková)

1ks konvertor Inverto BLACK Premium Twin pro jednu družici a dva přijímače

Info pro zákazníky: pro podrobné informace klikněte na jednotlivé položky. Součásti kompletu lze měnit, změna ceny upraveného kompletu bude odpovídat rozdílu cen jednotlivých položek. Vaše požadavky prosím vepište do poznámky v objednávce, případně konzultuje s obchodníkem.

Doporučené příslušenství ke kompletu (kabel, konektory, držák, ...) najdete níže.

Popis přijímačeFERGUSON ARIVA 150 Combo HD DVB-T/S:

Digitální satelitní HDTV combo přijímač s možností příjmu digitálního pozemního (DVB-T) a digitálního satelitního (DVB-S) vysílání disponuje USB konektorem pod předním krytem, který umožňuje připojení externího disku (flash, HDD). Díky tomu je možné přehrávat MP3, OGG, FLAC, JPEG, MPEG nebo MKV soubory.
Je možné také nahrávat na připojený disk, umožňuje jeden satelitní program z jednoho transpordéru nahrávat. U pozemního vysílání je možné nahrávat dva programy současně z jednoho multiplexu. Při nahrávání pozemního vysílání se můžete dívat na satelitní vysílání a platí to i naopak. Přijímač disponuje také možností připojení k internetu přes ethernetový konektor RJ45. Podrobný popis přijímače FERGUSON ARIVA 150 Combo HD DVB-T/S zde