ZDARMA DOPRAVA NA NEJŠIRŠÍ SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ.

Edirol V-8 VIDEO MIXER + Doprava zdarma

zdarma
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Vaše cena s DPH45 570 Kč
Vaše cena bez DPH37 661 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze 6
středa 6.11.
Přepravní společností:
čtvrtek 7.11.
Kód405910038
Záruka2 roky
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Popis

Roland Edirol V-8

Seznamte se s novou generací videomixů.

Přirozený vývoj legendárního V-4 kompaktního videomixu
8 vstupů, 3 výstupy a zcela nové, speciální efekty.

  • DV kvalita video výstupů, s plně digitálním zpracováním
  • Přímý vstup signálu z počítače
  • Nové video filtry a spousta přechodů
  • Nezávislé fadery pro každou sběrnici, podobně jako pro master výstup
  • Nová generace V-LINK ovládání umožňuje pracovat s audio

Vznikl přirozeným vývojem legendárního V-4 kompaktního videomixu

EDIROL V-8 má všechny vlastnosti legendárního V-4, jak je znáte, jednoduchost použití, vysokou kvalitu digitálního zpracování videa, četné video efekty a BPM synchronizaci s hudbou. Tato nová generace videomixů obsahuje nové efekty a rozšiřuje potenciál na nové aplikace a rozměny.

DV kvalita video výstupů, s plně digitálním zpracováním

Interní zpracování u V-8 je 4:2:2 digitálně, v plné velikosti. Více než 500 řádků video rozlišení zajišťuje velmi vysokou kvalitu obrazu po digitálním zpracování a míchání.

Přímý vstup signálu z počítače

V-8 má vlastní scan konvertor, který nabízí přímý vstup RGB signálů (VGA - UXGA) ze dvou D-Sub konektorů na zadním panelu. Přepínačem na čelním panelu můžete volite mezi dvěma počítačovými zdroji.

Pomocí tlačítek luminance key a chroma key umožňuje klíčovat loga nebo text z počítače na video v pozadí a umožňuje tak zobrazení textů a oznámení v dolní třetině. Integrace počítačové grafiky a vizuálních aplikací se zdrojem videa dosud nebyla jednodušší.Nové video filtry a spousta přechodů

Najdete zde veškeré oblíbené efekty, jako jsou colorize a negative, ale také zcela nové, přidané efekty jako zpětná vazba, afterimage, emboss, find edge a další. Sesazení dvou obrazů pomocí Picture-in-Picture a klíčování Luminance či Chroma. Úpravy přechodů mezi sběrnicemi A a B různými způsoby jednoduchého mixu, tvrdé nebo měkké průniky a zcela nové protažení a přechody mezi obrázky.

Nezávislé fadery pro každou sběrnici, podobně jako pro master výstup

Fadery jsou vybaveny nezávisle pro obě A/B sběrnice, což umožňuje vytvořit video stmívačku/roztmívačku jen na jedné sběrnici nebo nastavit různé parametry video efektů. Master fader funguje jako slider, kterým můžete rychle a snadno provádět letmý střih.

Nová generace V-LINK ovládání umožňuje pracovat s audio

V-8 můžete ovládat dálkově z video prezentérů řady EDIROL PR, ale také z ostatních video mixů. V-8 umí rovněž vysílat dálkové ovládací signály do nové generace digitálního audio mixu Roland RSS M-400 (V-Mixu). Motorizované fadery M-400 automaticky sledují přepínání videa u V-8 v perfektním časování. Nyní můžete zajistit, že audio zdroje následují video zdroje, i bez kódování, takže se mění dva mixy současně.

V-8 nabízí jedno řešení pro různá vybavení a aplikace.

Události

V případě, že jde o různé typy provedení nebo video představení, můžete využít V-8 a přepínat různé živé video zdroje, s videem z DVD nebo z počítače.


Koncerty nebo VJ představení

Obrazy můžete promítat na velkoplošných obrazovkách, umístěných vzadu na pódiu a vytvářet tak video představení, synchronizované k hudbě. Můžete míchat obrazy z PR-50/80 nebo z počítače (VJ software) s několika živými vstupy.

Prezentace

Můžete přepínat mezi foto a DVD výstupem, popř. vrstvit obrazy nebo text z počítače.
Video v pozadí hudební produkce (pomocí V-LINK)
Můžete ovládat video v pozadí (BGV) současně s hraním na nástroj.

Roland Edirol V-8