Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
05.06.2020
Přesné termíny vypínání DVB-T a zapínání finálních DVB-T2 sítí ČRa
Po vynucené přestávce se příští měsíc opět rozeběhnou změny v pozemním vysílání - bude pokračovat postupné vypínání pozemního vysílání a zapínání finá... číst celé
03.06.2020
Skylink: Volné vysílaní AMC
Operátor satelitní platformy Skylink připravil i na šestý měsíc roku 2020 volné vysílání. Všichni zákazníci operátora bez ohledu na programový balíček... číst celé
19.05.2020
Česká CNN začne 3. května. Tohle jsou její tváře, pořady a schéma vysílání
CNN Prima News je bezplatná zpravodajská stanice, kterou naladíte v klasickém pozemním digitálním vysílání i u satelitních, kabelových a internetových... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Kabely, konektory a redukce
  3. DIGITUS ST/ST optická multimode spojka - oststspoj

DIGITUS ST/ST optická multimode spojka - oststspoj

DIGITUS ST/ST optická multimode spojkaST-ST optická spojka kabelů- Phosphor Bronze Ferrule- Metal case - Simplexní, multimode provedení- černé ochrann... celý popis
Dostupnost
dodání 2-3 dny
38 Kč
31 Kč
bez DPH
Číslo produktu:oststspoj
EAN kód:4016032266471
Výrobce:DIGITUS
Kompletní specifikace

DIGITUS ST/ST optická multimode spojka

ST-ST optická spojka kabelů

- Phosphor Bronze Ferrule
- Metal case
- Simplexní, multimode provedení
- černé ochranné krytky

DIGITUS ST/ST optická multimode spojka

Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz