Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
05.06.2020
Přesné termíny vypínání DVB-T a zapínání finálních DVB-T2 sítí ČRa
Po vynucené přestávce se příští měsíc opět rozeběhnou změny v pozemním vysílání - bude pokračovat postupné vypínání pozemního vysílání a zapínání finá... číst celé
03.06.2020
Skylink: Volné vysílaní AMC
Operátor satelitní platformy Skylink připravil i na šestý měsíc roku 2020 volné vysílání. Všichni zákazníci operátora bez ohledu na programový balíček... číst celé
19.05.2020
Česká CNN začne 3. května. Tohle jsou její tváře, pořady a schéma vysílání
CNN Prima News je bezplatná zpravodajská stanice, kterou naladíte v klasickém pozemním digitálním vysílání i u satelitních, kabelových a internetových... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Kabely, konektory a redukce
  3. DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m - olcst10

DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m - olcst10

DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10mOptický patchkabel LC/ST- multimode- 62.5/125 síla vlákna- rychlost až 1Gbit/s- délka 10m DIGITUS Optický... celý popis
Dostupnost
dodání 2-3 dny
384 Kč
317 Kč
bez DPH
Číslo produktu:olcst10
EAN kód:4016032249269
Výrobce:DIGITUS
Kompletní specifikace

DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m

Optický patchkabel LC/ST

- multimode
- 62.5/125 síla vlákna
- rychlost až 1Gbit/s
- délka 10m

DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m

Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz