Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
05.06.2020
Přesné termíny vypínání DVB-T a zapínání finálních DVB-T2 sítí ČRa
Po vynucené přestávce se příští měsíc opět rozeběhnou změny v pozemním vysílání - bude pokračovat postupné vypínání pozemního vysílání a zapínání finá... číst celé
03.06.2020
Skylink: Volné vysílaní AMC
Operátor satelitní platformy Skylink připravil i na šestý měsíc roku 2020 volné vysílání. Všichni zákazníci operátora bez ohledu na programový balíček... číst celé
19.05.2020
Česká CNN začne 3. května. Tohle jsou její tváře, pořady a schéma vysílání
CNN Prima News je bezplatná zpravodajská stanice, kterou naladíte v klasickém pozemním digitálním vysílání i u satelitních, kabelových a internetových... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Kabely, konektory a redukce
  3. DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m - DK-2533-02

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m - DK-2533-02

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m• LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex ... celý popis
Dostupnost
dodání 2-3 dny
280 Kč
231 Kč
bez DPH
Číslo produktu:DK-2533-02
EAN kód:4016032249054
Výrobce:DIGITUS
  • Kompletní specifikace
  • Komentáře 0
  • DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m - DK-2533-02
    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m - DK-2533-02
    dodání 2-3 dny
    280 Kč
    231 Kč bez DPH
Kompletní specifikace

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m

• LC / LC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m

Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz