Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
22.12.2020
Kanály Discovery a Eurosport pokračují na Telly
Televizní operátor Telly se domluvil se skupinou Discovery na prodloužení vysílání kanálů z jejího portfolia. Zákazníci Telly tak budou moct nadále s... číst celé
16.10.2020
freeSAT vypne SD, přejde na HD. Novinky na Skylinku v listopadu
Na zákazníky česko-slovenských satelitních platforem freeSAT a Skylink čekají v nadcházejících dnech a týdnech novinky. Obě DTH služby budou nabízet s... číst celé
08.10.2020
Skylink zavádí placenou pozemní tv Anténa+ za 125 Kč měsíčně
Satelitní a internetová televize Skylink, která patří k nejdéle působícím službám placené televize u nás a na Slovensku, spouští v říjnu 2020 novou sl... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Kabely a konektory
  3. DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m - DK-2533-10

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m - DK-2533-10

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m• LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex... celý popis
Dostupnost
Skladem 1 
199 Kč
164 Kč
bez DPH
Číslo produktu:DK-2533-10
EAN kód:4016032249085
Výrobce:DIGITUS
Kompletní specifikace

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m

• LC / LC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m

Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz