Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
16.10.2020
freeSAT vypne SD, přejde na HD. Novinky na Skylinku v listopadu
Na zákazníky česko-slovenských satelitních platforem freeSAT a Skylink čekají v nadcházejících dnech a týdnech novinky. Obě DTH služby budou nabízet s... číst celé
08.10.2020
Skylink zavádí placenou pozemní tv Anténa+ za 125 Kč měsíčně
Satelitní a internetová televize Skylink, která patří k nejdéle působícím službám placené televize u nás a na Slovensku, spouští v říjnu 2020 novou sl... číst celé
05.06.2020
Přesné termíny vypínání DVB-T a zapínání finálních DVB-T2 sítí ČRa
Po vynucené přestávce se příští měsíc opět rozeběhnou změny v pozemním vysílání - bude pokračovat postupné vypínání pozemního vysílání a zapínání finá... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Signálové komponenty
  3. DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DN-82120-1

DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DN-82120-1

DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DIGITUS Media Converter10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU S... celý popis
Dostupnost
Není skladem
1 970 Kč
1 628 Kč
bez DPH
Číslo produktu:DN-82120
EAN kód:4016032256236
Výrobce:DIGITUS
  • Kompletní specifikace
  • Komentáře 0
  • DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DN-82120-1
    DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DN-82120-1
    Není skladem
    1 970 Kč
    1 628 Kč bez DPH
Kompletní specifikace

DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km

DIGITUS Media Converter
10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to0.5km
   
- 10/100/1000Base-TX na 1000Base-SX
- Multimode Dual Fiber
- použitelný do vzdáleností až 0.5km
- převádí metalickou síť na optickou
- vysoce kvalitní a spolehlivé provedení
- Auto MDI/MDI-X
- Auto-negotiation nebo Full- a half-duplex
- diagnostické a monitorovací LED pro stav napájení, spojení, aaktivity portů
- včetně napájecího adaptéru
- montovatelný do 19" racku

DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz