DIGI TV - exkluzivní televize přes satelit a internet


Nově pro vás nabízíme v rámci DIGI TV
- Aktivaci služeb
- Veškerou instalaci zařízení
- Ladění parabol
- Servisní služby

NOVINKY
- DIGI TV vylepšuje technickou kvalitu vysílání
- DIGI TV rozšiřuje programovou nabídku o kanály Cinemax

Programové balíčky

Zábava pro celou rodinu, skvělé filmy nebo exkluzivní sportovní podívaná.
Vyberte si z nabídky programových balíčků podle Vašeho přání.Doplňkové balíčky:
 

 

NĚKTERÉ Z DŮVODŮ PROČ OBJEDNAT NOVOU DIGI TV ?

Nová DIGI  TV je dostupná po celé ČR
Novou DIGI můžete sledovat na území celé České republiky. Bez ohledu na to, jestli bydlíte na samotě v lese či na úpatí Sněžky, pro DIGI to není žádný problém. Stačí, že máte výhled na nebe, kde létá náš satelit s Novou DIGI a o zbytek se postará náš technik.

Více než 70 programů již v Základním balíčku
Už v základním balíčku vám za bezkonkurenční cenu nabízíme více než 70 programů ve skvělé digitální kvalitě, z toho více než 10 HD kanálů, z nichž si vybere celá rodina. Pohádky pro děti, seriály a filmy na dlouhé večery, sport pro tatínky, vaření pro maminky a kvalitní erotické kanály.

Anglická Premier League a španělská La Liga exkluzivně
Jako jediný satelitní operátor v České republice vám exkluzivně nabízíme přímé přenosy a záznamy z anglické fotbalové Premier League a španělské La Ligy na našich stovních kanálech Digi Sport. Kromě toho samozřejmě i spoustu dalších sportovních zážitků, třeba Formuli 1, italskou ligu Serie A, francouzskou Ligue 1, tenisové zápasy ATP, WTA a mnoho dalších sportovních lahůdek.

Moderní HD DIGI Box s možností nahrávání a skvělý DIGI CA Modul
Sledujte Novou DIGI s certifikovaným set-top boxem HD Kaon, díky kterému budete mít ři sledování programů Nové DIGI stoprocentní zážitek. Budete překvapeni jeho rychlostí, ezproblémovým fungováním a moderním vzhledem. Neuteče vám ani jeden z vašich blíbených pořadů, můžete si nahrát kdykoliv cokoliv nebo využijete funkci TimeShift dokončíte sledování programu později, až se vám to hodí. A k tomu je k dispozici bezplatný servis po celou dobu nájmu zařízení.

Za HD programy nic nepřiplácíte, v naší nabídce jich najdete více než 15
Za HD programy v naší nabídce nic nepřiplácíte, nemusíte si objednávat žádný extra HD balíček. Už v základním balíčku najdete více než 10 HD programů a v Sport, Extra balíčku i HBO balíčku dohromady dalších více než 5 HD programů. Samozřejmě naši nabídku HD programů budeme neustále rozšiřovat.

Jednoduchá nabídka
V nabídce Nové DIGI se neztratíte. Žádné zvláštní programové balíčky se skrytými poplatky a žádná ztráta času při výběru kanálů. Kromě Základního balíčku, který sám o sobě nabízí zábavu pro celou rodinu, Vám nabízíme balíček Extra s rozšířenou nabídkou programů, sportový balíček SPORT se Španělskou La Ligou a Anglickou Premier League a balíček HBO, v němž můžete sledovat filmové trháky na HBO HD, HBO 2, HBO 3 a HBO GO. Pro náročné diváky je určený balíček MAXI s kompletní nabídkou programů za super cenu.

Bezproblémový přechod k Nové DIGI aneb Zbavte se nečestné konkurence
Nejste spokojení s nabídkou a službami vašeho dosavadního satelitního operátora: Slibovali vám instalaci za korunu, spoustu programů za dvě koruny a skvělou kvalitu za tři koruny? Nakonec platíte čtyřciferné částky měsíčně a nevíte za co. Náš technik provede kompletní revizi satelitní instalace u vás doma, vyhodí nekvalitní prohnilé kabely, které vám nainstaloval bývalý operátor a Novou DIGI vám zapojí během několika minut.

Jsme jediný skutečně český satelitní operátor
DIGI TV je jediný český satelitní operátor, který tu má skutečně sídlo a platí daně v ČR. V Brně dáváme práci více než sto lidem. Buďte Češi, neplaťte peníze lucemburským firmám.

 

NABÍKA KANÁLŮ
technické parametry kanálů

SET TOP BOX
tovární nastavení
- uživatelská příručka
- Set top box KAON

CA MODUL
- CA Modul
- manuální ladění CA modulu
- automatické ladění CA modulu
- import kanálové mapy z USB

SMART KARTA
- reaktivace Smart karty přes WEB
- služby přes SMS

JINÉ
- HBO GO: Registrace a Přihlášení
- nová faktura: popis

 

 

Proč mít právě DIGI TV