ZDARMA DOPRAVA NA NEJŠIRŠÍ SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ.

AB CryptoBox 650 HDC

AB CryptoBox 650HDC je nejnovější kabelový přijímač s UNI čtečkou + CI slotem, USB pro nahrávání a LAN
Akce
Doporučujeme
AB CryptoBox 650 HDC
Vaše cena s DPH2 290 Kč
Vaše cena bez DPH1 893 Kč
Dostupnost:
Do týdne
KódABCR650HDC
Záruka2 roky
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Popis

AB CryptoBox 650 HDC

Kabelový přijímač AB Cryptobox 650 HDC pro příjem televizních programů ve vysokém rozlišení (1080p) s možností záznamu oblíbených pořadů na externí USB zařízení a funkcí Media player pro přehrávání celé škály video a hudebních formátů. Jedná se o nástupce oblíbeného modelu AB Cryptobox 550 HDC

AB Cryptobox 650 HDC má přehledný alfanumericky displej s regulací jasu. USB port se nachází vpředu pod krytkou a druhý USB konektor je umístěn na zadním panelu přístroje.

Přijímač AB Cryptobox 650 HDC disponuje univerzální čtečkou dekódovacích karet a jedním CI slotem pro vkládání dekódovacích modulů. Funkce Media player umožňuje přehrávat soubory ve formátech MP3, TS, DAT, MPG, MP4, MOV, VOB, AVI, DIVX, XVID, MKVG/BMP. IPTV fuknce, stream živého videa na zařízeních s operačním systémem Android. FTP Downloader pro zálohu, obnovu a přenos souborů z USB zařízení na FTP a naopak (setting, firmware, video, MP3, apod.) Vestavěná RSS čtečka pro informace o počasí a mnohé další.

Černé provedení, kompaktní rozměry, moderní a jednoduché menu v českém jazyce, možnost uložení až 6000 předvoleb. 26 favoritních skupin. Teletext.

1x HDMI, 1x SCART, Ethernet, USB 2.0, S/PDIF koaxiální výstup, sériové rozhraní RS232, rodičovský zámek, Timeshift.

PVR Ready - možnost připojení flash disku nebo USB pevného disku ve formátu FAT32 nebo NTFS.

Přijímač byl testován v kabelové síti UPC, Moravianet a dalších. Pro zpřístupnění služeb potřebujete CA modul se spárovanou kartou od svého provozovatele služeb. U provozovatele služeb UPC je možné mít na jednu smlouvu za jeden měsíční poplatek až 4 moduly s kartou.

Přístroj splňuje přísná kritéria EU na odběr v pohotovostním stavu.

Alternativní produkty
AB CryptoBox 752 HD Combo (DVB-S2/T2/C) H.265/HEVC
Doporučujeme
Na dotaz
1 999 Kč1 652 Kč bez DPH