Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
16.01.2020
Informační spot TV Nova vybízí diváky k opuštění terestriky
Místo běhání, shánění a přelaďování si pořiďte moderní příjem v HD, informuje televize Nova své diváky v novém informačním spotu. Zprovoznila vlastní ... číst celé
15.01.2020
Současné vysílání ČT skončí na dalším území. V Praze zmizí komerční stanice
Konec současného pozemního televizního vysílání DVB-T pocítí diváci v části severních, východních i jižních Čech. V Praze a okolí bude již ke konci to... číst celé
13.01.2020
Vypínání DVB-T v lednu
V lednu bude pokračovat vypínání DVB-T Během prvního měsíce roku 2020 bude pokračovat vypínání starých DVB-T multiplexů. Tentokrát se tyto změny budo... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Kabely, konektory a redukce / Optické kabely

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-21 z 70
    ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 0,5m - CLICK70365
    373 Kč
    308 Kč bez DPH
    373 Kč
    308 Kč bez DPH
    Není skladem
      ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 1m - CLICK70366
      317 Kč
      262 Kč bez DPH
      317 Kč
      262 Kč bez DPH
      Není skladem
        ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 2m - CLICK70368
        290 Kč
        240 Kč bez DPH
        290 Kč
        240 Kč bez DPH
        Není skladem
          ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 3m - CLICK70369
          315 Kč
          260 Kč bez DPH
          315 Kč
          260 Kč bez DPH
          Není skladem
            ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 5m - CLICK70370
            430 Kč
            355 Kč bez DPH
            430 Kč
            355 Kč bez DPH
            Není skladem
              ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 10m - CLICK70372
              621 Kč
              513 Kč bez DPH
              621 Kč
              513 Kč bez DPH
              Není skladem
                ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 15m - CLICK70374
                667 Kč
                551 Kč bez DPH
                667 Kč
                551 Kč bez DPH
                Není skladem
                  ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 20m - CLICK70375
                  690 Kč
                  570 Kč bez DPH
                  690 Kč
                  570 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m - DK-2511-01
                    183 Kč
                    151 Kč bez DPH
                    183 Kč
                    151 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m - DK-2511-02
                      192 Kč
                      159 Kč bez DPH
                      192 Kč
                      159 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m - DK-2512-02
                        169 Kč
                        140 Kč bez DPH
                        169 Kč
                        140 Kč bez DPH
                        Skladem 2 
                          DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m - DK-2512-03
                          210 Kč
                          174 Kč bez DPH
                          210 Kč
                          174 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m - DK-2522-01
                            173 Kč
                            143 Kč bez DPH
                            173 Kč
                            143 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m - DK-2522-02
                              189 Kč
                              156 Kč bez DPH
                              189 Kč
                              156 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m - DK-2522-03
                                203 Kč
                                168 Kč bez DPH
                                203 Kč
                                168 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m - DK-2522-05
                                  225 Kč
                                  186 Kč bez DPH
                                  225 Kč
                                  186 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m - DK-2522-10
                                    304 Kč
                                    251 Kč bez DPH
                                    304 Kč
                                    251 Kč bez DPH
                                    Není skladem
                                      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m - DK-2531-02
                                      215 Kč
                                      178 Kč bez DPH
                                      215 Kč
                                      178 Kč bez DPH
                                      Není skladem
                                        DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m - DK-2531-03
                                        242 Kč
                                        200 Kč bez DPH
                                        242 Kč
                                        200 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                          DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m - DK-2531-05
                                          279 Kč
                                          231 Kč bez DPH
                                          279 Kč
                                          231 Kč bez DPH
                                          Není skladem
                                            DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m - DK-2531-10
                                            335 Kč
                                            277 Kč bez DPH
                                            335 Kč
                                            277 Kč bez DPH
                                            Není skladem
                                            Produktů na stránku 214263
                                            Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                            Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                            Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz